JAK ZAŁOŻYĆ KONTO NA ALIEXPRESS.COM?

Osobiście od dłuższego czasu robię zakupy na ebayu oraz aliexpress. Często niektóre pierdółki są tam o stokroć tańsze niż na naszym rodzimym allegro. Niebawem zresztą napiszę co kupuję najczęściej, jakie produkty mnie interesują i dlaczego warto. Oczywiście nie wszystko jest super kolorowe. Czas wysyłki i dostarczenia przedmiotu jest wydłużony do maksimum – trwa nawet 30dni. Coś kosztem czegoś. Jednak dzisiaj mini poradnik dla wszystkich zagubionych i nie znających angielskiego. Jak tam założyć konto?

JAK ZAŁOŻYĆ KONTO NA ALIEXPRESS.COM?

konto na aliexpress 1

1. Wchodzimy na stronę Aliexpress.com, po prawej stronie klikamy Join (Dołącz)

konto na aliexpress 4

2. Pokazuje nam się okienko z prośbą o wpisanie email. Po wpisaniu łapiemy za strzałki weryfikacyjne >> i przeciągamy je w prawo. Pasek zrobi się zielony. Klikamy NEXT.

konto na aliexpress 6

3. Otrzymujemy informację, że mail potwierdzający został wysłany na naszą skrzynkę. Zazwyczaj dochodzi w ciągu 3 minut. Jeli go nie otrzymamy należy sprawdzić spam, ewentualnie ponowić wysyłkę maila potwierdzającego. Ostatecznym wyjściem jest wpisanie innego maila na którym będziemy się logować i dokonywać zakupów.

konto na aliexpress 7

4. Po otrzymaniu maila klikamy w zawarty w nim link lub kopiujemy go do przeglądarki aby kontynuować zakładanie konta.

konto na aliexpress 8

5. Po kliknięciu w link, pokazuje się nam kolejny krok rejestracji. Tutaj wybieramy odpowiednie dla nas hasło, zawierające od 6-20 znaków oraz mogące składać się z liter, liczb i symboli. Wpisujemy nasze imię i nazwisko oraz potwierdzamy założenie konta.

konto na aliexpress 9

6. Po poprawnie wprowadzonych danych nasze konto jest aktywne i możemy się na nim zalogować oraz dokonać pierwszych zakupów.

 

Udanych zakupów!

 • OpinieMamy

  Na Aliexpress robiłam zakupy 2 razy i podziękowała. Koleżanka mnie namówiła na „tanie spódniczki tutu”. Zamówiłam 2, przyszła 1 i to za mała. Zamówiłam też sukienkę z Elsą z Krainy Lodu za niecałe 12$ .. Minęło już 8 miesięcy i ani sukienki, ani zwrotu 12$ nie dostałam. Więcej się juz nie dam naciąć 🙂

  • Nigdy nie miałam takiej sytuacji, a zamawiam często. Zresztą to jest dopiero pierwszy wpis o Aliekspress, będzie ich kilka (ale nie są sponsorowane 😉 – kilka osób mnie o nie prosiło). Ja osobiście często się nacinałam w naszym rodzimym allegro :/

 • Często zamawiam z zagranicznych stron. Czy to z Aliexpress, Ebay czy Dresslink i naprawdę jestem zadowolona. Rzeczy dochodzą, a ich jakoś wcale nie jest najgorsza. 🙂

 • endriu

  Jak Pani płaci na Aliexpress?

 • Iza

  Prosze o pomoc. Zrobiłam zakup na Aliexpress, płatnośc poszła kartą. Ale wczesniej nie zalożyłam konta na Aliexpress. I teraz nie mogę utworzyć konta , bo albo cały czas odpowiedź, że mój adress email już istnieje albo ze złe hasło, jeśli próbuję się zalogować po adresie email. Co mam robić? Nie mam potwierdzenia na email o zamowieniu, nic tylko kasa poszła gdzieś w chmury… Czy straciłam pieniądze?

  • Nie da się zrobić zakupów, bez założenia konta. Spróbuj przypomnieć hasło przez podanie maila.