PO BASENIE INFEKCJE NAM NIE STRASZNE

W ostatnich miesiącach unikałam wizyt na basenie. Każda, bowiem kończyła się kolejnym przeziębieniem Nadii. Trzęsąca się bródka, sine usteczka to efekt nawet dziesięciominutowego pobytu w dość ciepłej wodzie. Z ponurą miną odsuwałam kolejną długą kąpiel, które córcia uwielbia.

Dość długo głowiłam się jak uszczęśliwić małą, nie narażając ją na kolejne infekcje. Właśnie wtedy spotkałam się po raz pierwszy z marką Konfidence, która zapewnia stroje na basen już nawet niemowlakom.

18 2 1 8 3

Stroje w całości wykonane z pianki neoprenowej zapewniają utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała zarówno w wodzie jak i po za nią. Strój jest miękki, bez zbędnych szwów i z regulacją na rzepy na ramionach.

Postanowiłam spróbować jeszcze raz, mimo iż listopad i grudzień wiązały się z cotygodniowymi wizytami u lekarza. Spakowałam torby, męża dziecko i pojechaliśmy na nasze ulubiony Aquapark.

Radości nie było końca. Nadia praktycznie nie chciała wyjść z wody, co rusz wchodząc na kolejną zjeżdżalnie. Pianka, choć niełatwa w zakładaniu sprawdziła się idealnie. Różowe usteczka, zadowolone dziecko, brak dodatkowych infekcji i bezpieczny portfel.

Dużo czasu spędziłyśmy w wodzie. Prócz korzystania z gotowych atrakcji na Fali, zabrałyśmy ze sobą otrzymane od Konfidence zabawki wodne.

Piłka z pianki zapewniła nam sporo frajdy. Utrzymująca się na wodzie, miękka i lekka idealna dla maluchów. Nadia nie puszczała jej nawet podczas korzystania ze zjeżdżalni – piłka musiała zjechać razem z nią. Dodatkowo stanowiła magnez na inne dzieci, motywując do wspólnej zabawy.

piłka3 piłka2 piłka1

Marka Konfidence sprawiła nam jeszcze jedną wielką niespodziankę. Otrzymaliśmy od niej worek i torbę, która sprawdza się przy tego typu wyprawach. Worek bez problemu zmieścił ubrania, obuwie i ręczniki dla nas wszystkich. To, co mieściło się zazwyczaj w minimum dwóch reklamówkach, udało zmieścić się do jednego wygodnego worka. Nie myślałam, że jedna taka torba może być aż tak pojemna.

torba-neoprenowa

14
torba-neoprenowa (1)

13

Resztę rzeczy w tym przekąski, zabawki i aparat spakowaliśmy do torby neoprenowej. Nieprzemakalna torba, skutecznie chroniła sprzęt i jedzenie przed wilgocią. Wygodna i pojemna, sprawdziła się bardzo dobrze.

Wyjazd na basen był jedną z najlepszych rzeczy, którą robiliśmy wspólnie w ostatnich dniach. Dużo zabawy, pozytywnych emocji i ruchu. Staraliśmy się nauczyć, choć odrobinę Nadię pływać, ale o tym niebawem.

Mam dla Was również kod rabatowy -10% na zakupy w sklepie Konfidence.pl – JV0HR3S9. Udanych zakupów!

pobrane

Post powstał we współpracy z marką Konfidence

 • Martyna i Paulina Kwiatkowskie

  Zarówno torba, jak i worek na pewno dobrze sprawdzają się podczas wyjścia na basen. My tam często nie bywamy, więc na razie nie planujemy takich zakupów.

 • Ale rewelacja! Muszę mojej Oleńce kupić taki ciuszek, bo też nam sinieje na basenach, a z drugiej strony z wody wychodzić oczywiście nie chce…

 • Super,widać że mała bawiła się świetnie tak jak rodzice,super sprawa taka pianka i ile dodatków przydatnych,bardzo ciekawa firma 🙂

 • monika

  świetny ten strój 🙂
  masz śliczną córcię 🙂

 • moje dziewczyny też kochają zabawy w wodzie 🙂

 • U mnie Lenka uwielbia wodę ale bardzo boi się zanurzania twarzy. A tak to by mogła godzinami siedzieć 🙂

 • Nadia na pewno miała dużo radochy na basenie. Super. 🙂

  Pozdrawiam.

 • ania

  No brzuszek, niestety ma…

 • my planujemu rozpocząć przygodę z basenem dopiero na wiosnę, gdyż młody wszystko szybko łapie i boję się, żeby znowu nie było trzeba walczyć z jakimś choróbstwem. Pozdrawiam

 • Onek

  Witam,
  Czy prezentowana torba ma jakieś przegródki/komory i czy jest wodoodporna? Pytam bo moja córka chodzi obecnie na basen w szkole i potrzebuje jakiegoś rozwiązania, które pozwoli jej nosić strój basenowy i do zwykłego W-fu w jednej torbie.