KOCHASZ MALEŃKIE STÓPKI? – BARTEK TEŻ JE KOCHA!

Od urodzenia mojej córeczki mam pewien mały fetysz. Nie wiem czy ma go każda matka ale na pewno wiele z nich. Mianowicie jestem bez pamięci zakochana w małych stópkach. Tak słodkich i wspaniałych, że trudno mi to opisać słowami. Pamiętam jak dziś, gdy uwielbiałam zdejmować córeczce skarpeteczki tylko po to by choć na chwilę popatrzeć na te cudeńka, by ucałować każdy paluszek, by pomiziać i przytulić. Zresztą robię to do tej pory mimo iż nie mają już 10 cm, urosły razem z Nadią.

bartek2
Stópki dziecka są perfekcyjne w każdym milimetrze, delikatne i pachnące. Nieskalane trudem życia, tym co przeszły – wszystko jest jeszcze przed nimi. Przed nami matkami kolejny etap – dbałości o dziecko i o każdy krok naszej pociechy.

Firma Bartek wychodzi dokładnie z tego samego założenia. Ich głównym celem i zadaniem jest dbałość o nóżki naszych Maleństw. Wszystkie Matki starają się dbać o zdrowie swej pociechy, dlatego warto zacząć właśnie od stóp, które są przez matki tak uwielbiane. Wszystko zależy od nas, o to czy zadbamy o prawidłowy rozwój naszego szkraba, o prawidłowe wychowanie i o prawidłowe i dobrze dobrane obuwie.

przez bartka

Marka Bartek z miłości do maleńkich stópek wprowadził na rynek nową kampanię reklamową – „Przez Bartka jestem w ciąży”. Pewnie większość z Was już o niej słyszała, budzi wiele emocji. Jeśli nie zapraszam do obejrzenia krótkiej historii miłosnej


Ten i inne filmiki znajdziecie na stronie www.przezbartka.pl

Buty marki BARTEK (www.bartek.com.pl, www.sklep.bartek.com.pl ) są nie tylko częścią garderoby i koniecznym zakupem dla dziecka, są częścią życia.

Częścią szczęścia ludzi. To przez nie małżeństwo się komunikuje w spocie i przekazuje sobie zainteresowanie, miłość, troskę i dzieli wspaniale w chwile w życiu.

Buty dziecięce jeszcze nigdy nie były tak blisko relacji…nie były narzędziem, dzięki któremu można tyle sobie powiedzieć.

W nowej odsłonie kampanii BARTEK, pokazuje to emanowanie miłością o której wspominaliśmy w części pierwszej. Teraz to WIDAĆ! Jest to jakby dobry omen dla każdego małżeństwa, nie tylko w kwestii potomstwa, ale także dobrych, romantycznych relacji, które są ważnym elementem szczęśliwego życia razem…..

 Ile można powiedzieć przez Buty!

O tym przekonacie się Państwo oglądając kolejne odsłony reklam marki BARTEK.

To jest opowieść o tym jak buty mogą być w centrum zainteresowania i jak mogą scalać dwoje ludzi.

Nie będę ukrywać, że buty w Bartku kupuję od zawsze (czytaj od niecałych dwóch lat – bo tyle ma moja córeczka) i nigdy się na nich nie zawiodłam, zresztą chyba nie tylko ja bo jest to marka wybierana najczęściej przez rodziców małych dzieci. Za pozytywnymi opiniami stoi przede wszystkim wysoka jakość obuwia, nie są to buciki, które wyrzucisz do kosza po dwóch tygodniach użytkowania przez małego urwisa. W końcu nie na darmo marka daje dwa lata odpowiedzialności za swoje produkty – nikt by się tak nie podłożył sprzedając w swych sklepach byle co. Dodatkowo obuwie Bartek posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz znak „Zdrowa Stopa”, oznaczający, że but jest wykonany prawidłowo pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym oraz estetycznie wykonany.

Nie byłabym sobą gdybym nie wspomniała o urodzie tych bucików. Obuwie Bartka cechuje bardzo szerokie wzornictwo i różnorodność. Dosłownie każdy znajdzie choć kilka (lub zazwyczaj kilkanaście) par, od których nie będzie mógł oderwać oka. Buciki prócz aspektów zdrowotnych, są wręcz śliczne, modne i jeśli trzeba eleganckie. Poniżej kilka modeli z najnowszych kolekcji.

41562_61X 44064_od_239,90. 46674_49674_J31_od 159,90

 

 

 

Czy Wy również kochacie te maleńkie stópeczki tak mocno jak ja i Bartek?

logo_Bartek

Wpis powstał we współpracy z marką Bartek.