BLOGOWE PIĘKNO MAM – SPOTKANIE W LUBLINIE

Miniony weekend spędziliśmy wyjątkowo swojsko. Większość czasu spędziliśmy wspólnie u dawno niewidzianej, bliskiej rodziny na wsi. Jednak sobota była typowo moim dniem. Zostawiłam bawiącą się córeczkę, pilnującego ją męża i wybyłam niecałe 60 km dalej, do Lublina. Dzień spędziłam tak jak lubię najbardziej, zawierając nowe znajomości, poszerzając kręgi znajomych wśród mi podobnych mam blogerek.

BLOGOWE PIĘKNO MAM

10446251_1474517052819480_3422066849116467512_o

20140906-7M9A5880 20140906-7M9A5882

Wszystko za sprawą dwóch (nieco) szalonych dziewczyn – Karoli z Cały Świat Karli oraz Kamili z Dziecinnych Rewolucji. Kobietki spisały się na medal, szybko przetwarzając halę sklepową Galerii Gala, na urocze pomieszczenie, w którym odbyło się spotkanie. Na wstępie wszystkich zainteresowanych czekała fotobudka FotoIluzion, która niewątpliwie zapisała emocje i  nasze wygłupy. Fantastyczna rzecz, mam nadzieję, że częściej będziemy je spotykać!

fotoiluzion
lublin 33 lublin 35

Strasznie ucieszyło mnie spotkanie z Żanetą z bloga Znaczki jak robaczki, którą znam internetowo można powiedzieć od lat 😀 oraz kolejne już z Bożenką z Mama Trójki. Miałyśmy czas na małe ploteczki oraz kawę i ciacho.

lublin 34 lublin 22

Bogaty program imprezy obfitował w gości. Miałyśmy przyjemność wysłuchać logopedy Violetty Olejewskiej, która z uśmiechem odpowiadała na pytania uczestników.

lublin 25 lublin 26Na rozluźnienie przybyła przedstawicielka firmy Pat&Rub, która pokazała i zaczarowała nas zapachami kosmetyków dla dużych i małych. W międzyczasie posłuchaliśmy Dominika, opowiadającego o fotografii dziecięcej i pewnym ciekawym projekcie (ale póki co szczegółów zdradzać nie będę) Była również prelekcja brafitterki – p. Renaty Skoczylas, która w skuteczny sposób zniechęciła nas do noszenia niewłaściwych biustonoszy.

lublin 37

20140906-7M9A6165

Miałam i ja swoje 5 minut, które przerosło w półtorej godziny, a pewnie gdyby nie Kamila, gadałabym do później nocy. Nie wiem jak to jest, ale o tematach związanych z blogowaniem mogę mówić godzinami, nie czując upływu czasu. Troch po przynudzałam kwestiami technicznymi, jednak na szczęście nikt nie usnął 😉

lublin 23 lublin 21

Organizatorki zadbały, by miano „przyjechały po gifty”, zrobiło się jeszcze bardziej powszechne. W ten sposób puszczając nas do domów z torbami.

Wśród upominków znalazły się uwiecznione na poniższych zdjęciach rzeczy 🙂

lublin 8

lublin 20 lublin 18 lublin 17 lublin 12 lublin 13 lublin 14

lublin 19 lublin 15 lublin 16 lublin 11 lublin 10 lublin 7 lublin 6 lublin 5 lublin 4

Powyższe zdjęcia częściowo są mojego autorstwa, inne podpisane są autorstwa – Magdy Tutkaj – Snopczyńskiej.

Sponsorzy spotkania:

Galeria GALA,  Pat&Rub , OsmozaCare, Adamed, bioIQ, Fotoiluzjon – Fotobudka

Fundacja VERBA, Pampers, Always ,
Disney junior.pl, Colorland, Mama i ja, CudaczekLubellaKubuś waterrrKubuś, Bosso Buty, Coqui,  Otuli, Wydawnictwo FILIAWydawnictwo MCyna&monki By cieszyć się życiem (HALLY), Pomponove, CottonoveLove, Bambooko,
PapierówkaMalý GéniusOdblaski Coreflect, Bardotka bra-fitting,Katie’s Cupcake -Muffiniarnia.

lublin 28Indywidualne magnesiki z logo uczestniczek: Pixgraf, przepiękne torby do zapakowania gifów:  All Bag

Opiekę nad dziećmi sprawowały: Studio Nie Nudno oraz Klubokawiarnia Fika

Plakat spotkania:  MaxFormat Lublin Centrum Druku Cyfrowego
Patron medialny spotkania Mama w Lublinie