INSTA – MIGAWKI LIPIEC ’15

Powiem szczerze, nie mam pojęcia gdzie się zapodział cały miesiąc! Dopiero co skończył się czerwiec a już przed nami 1 sierpnia. Czas ucieka między palcami z szybkością światła. Nawet dziś, gdy myślę o lipcu – gdyby nie teksty, zdjęcia i kartka w kalendarzu – nie mogę uwierzyć, że już minął.

Nie był to miesiąc super aktywny. Upały, ciąża i nadwyraz ruchliwa trzylatka wypełniały po brzegi każdy dzień.

Mała rośnie jak na drożdżach, oczywiście nie mogło jej zabraknąć na lipcowych migawkach 🙂

Nadka lipiec

 

W sumie większość czasu spędzałyśmy ze sobą 24h/dobę. Musze przyznać, że mamy coraz lepsze relacje. Mała choć dociekliwa i uparta, w końcu chce dawać buziaki i się przytulać. Sporo czasu poświęcamy na zabawę. Lipcem jednak w domu królowały klocki oraz udawanie mamy. To zdecydowane hity!

 

zabawki lipiec

 

Książek „dla dorosłych” przeczytałam strasznie mało. Nadrobiłam za to zaleglości w literaturze dziecięcej. Razem z Nadią czytamy przynajmniej jedną książeczkę dziennie :). Najważniejszą jednak pozycją w tym miesiącu były Zwierzaki Pocieszaki – dlaczego przeczytajcie tutaj.

 

książki lipiec'

 

W jedną z upalnych sobót miałyśmy okazję uczestniczyć w fantastycznych warsztatach – Ugotuj mi razem – przeczytajcie jak wspaniale się bawiłyśmy. Gotowanie z dzieckiem może być prawdziwą przygodą!

 

ugotuj lipiec

 

Powoli zaczynam również kompletować wyprawkę!!! W końcu 7 miesiąc ciąży zakończony. Jeśli obędzie się bez komplikacji za dwa miesiące powinniśmy być już w domu w czwórkę. Trochę martwię się o rzeczy dla niemowlaka… Nadia uważa, że dzidziuś może otrzymać wszystko co już jest zniszczone lub jej się znudziło. Maskotkę od Lullalove zgarnęła dla siebie… Może odda?

 

wyprawka lipiec

 

Z ważnych dla mnie rzeczy, w końcu znalazłam czas by poświęcić się pracy. Przedewszystkim dzięki firmie D-Link, która zapewniła mi Wi-Fi w całym domu (W końcu! mogę pracować nawet schowana w toalecie <3). Spędziłam również ciekawy dzień na otwarciu sklepu Stenders – więcej o ich niesamowitych kosmetykach przeczytacie u Birginsen.

 

inne lipiec

 

Warto przeczytać w lipcu:

* Czym się różni ciąża pierwsza od ciąży drugiej?

* 17 oznak, że jesteś mamą małego dziecka

* Jak uniknąć oparzeń słonecznych u dzieci i niemowląt?

* Czy można nie czuć ruchów w ciąży?

 

Na bieżąco możesz nas obserwować na Instagramie!
Nasz profil na Instagramie znajdziesz tutaj 🙂

Screen Shot 07-01-15 at 09.41 AM