ON MA JUŻ 6 MIESIĘCY + AKCJA WYPRAWKA MALUCHA W ROSSMANNIE

To niesamowite jak szybko mija czas przy dwójce dzieci. Nie zdążyłam się obejrzeć, a Maksio już skończył 6 miesięcy. To był dla nas dość trudny czas. Nie będę wdawać się w szczegóły. Uwierzcie mi na słowo, że życie blogerek też nie bywa różowe.

Całe szczęście, za dwoma drobnymi wyjątkami (czyt. zapalenie płuc u niemowlakax2) Maksio rośnie dobrze i co najważniejsze zdrowo. Na szczęście ominęły nas kolki i inne przeboje. W zamian Książe nie lubi spać, zdecydowanie stawia jak największy możliwy opór przy usypianiu. Z miesiąca na miesiąc bardzo się zmienia i choć rozszerzamy powolutku dietę nadal spędza godziny przy cycu. Waży już prawie 7,7kg co daje się dość szybko odczuć przy noszeniu Jaśnie Pana na rączkach.

 

rossmann21 rossmann niemowlak8 rossmann niemowlak10 rossmann niemowlak6 rossmann niemowlak1 rossmann niemowlak5 rossmann niemowlak3 15-horz

 

To właśnie mój czarnooki przystojniak. Wiecie facet, w którym jestem zakochana do szaleństwa, tak mocno jak i w córeczce oczywiście. Jego narodziny poprzedzała masa przygotowań, wyprawki i rozmowy z Nadusią.

 

AKCJA WYPRAWKA MALUCHA W ROSSMANNIE

Wiem, że i wśród moich czytelniczek jest wiele kobiet przechodzących przez ten czas oczekiwania na narodziny oraz „młodych” mam, które tulą jeszcze swe maleństwa do piersi. Mam dla Was dość interesującego newsa! Już w kwietniu na półkach sklepów Rossmann (tego online również) znajdziecie wiele ciekawych produktów dla Waszych Szkrabów. Akcja Wyprawka Niemowlaka to grzechotki, przytulanki, ubranka, pościel i inne rzeczy w atrakcyjnych cenach. Promocja trwa od 1 do 20 kwietnia i przewiduje dodatkowy rabat dla posiadaczy karty Rossnę. W ofercie znajdą się m.in. produkty z poniższych zdjęć, w tym wszystkim znane Szumisie (za 99zł :))

Ubranka dla chłopca Cuddly Rabbit, grzechotka - królik pluszowy, różne kolory Szumisie Ubranka dla dziewczynki

*Maksio był jednym z pierwszych testerów, za co dziękujey Rossmannowi 🙂