ULUBIONE PRZEPISY – KARTY PRZEPISÓW DO POBRANIA

KARTY PRZEPISÓW DO POBRANIA

Ostatnio dość dłuo zastanawialam się jaki bedzie najlepszy sposób przechowywania przepisów. Elektroniczny sposób odpadał, jakoś nie wyobrażm sobie siedzenie nad garkami razem z telefonem lub komputerem. Wracam więc do tradycji. Jako, że lubię mieć wszystko uporządkowane, zdarza mi się wyrywać kartki gdy zrobię błąd – idealnym rozwiazaniem są wszelkiego rodzaju segregatory. I tak przyjęło się tym razem. Specjalnie do segregatora przygotowałam karty na przepisy do samodzielego wydruku. Tam wystarczy spisać ulubiony przepis i gotowe. Tak właśnie zrobiłam z większością przepisów z ostatniego konkursu.

Jeśli ktoś jest zainteresowany podobnym rozwiazaniem poniżej wstawiam je do pobrania 🙂

Karta przepisów 1

Karta przepisów 1

Karta przepisów

Karta przepisów 2

Karta przepisów 3

Karta przepisów 3

 

WYNIKI KONKURSU

Ja sama uwielbiam desery i ogólnie wszystko co słodkie. Moja Niunia też uwielbia słodkie, dlatego gdy zobaczyłam Wasze przepisy na desery z ostatniego konkursu z marką Zelmer ucieszyłam się ogromnie. Dziekuje Wam za udział w tym mini – konkursie. Wybór zwycięzców był bardzo trudny. Jednak wraz z bliskimi wybraliśmy pięć osób do których Zelmer wyśle nagrody.

Sylwia – urzekła mnie przepisem na tort abuzowy – a mi śllinka na niego cieknie

Marzena – ten omlet z malinami to cudo

Agnieszka – która podała deser z moimi ulubionymi piankami Yo Yo

Mirka C – pieczone jabłka to chyba i najzdrowszy i najsmaczniejszy deserek dla maluchów

Paulina – biała czekolada z owocami i migdałami – zapowiada sie przepysznie

Dane do wysyłki wyślijcie na mama@mama-bloguje.com z dopiskiem – Konkurs Zelmer, na adresy czekam do wtorku 12.11 – jeśli nie otrzymam adresów od wszystkich wybiorę kolejne osobę 🙂

Wszystkim serdecznie gratuluje!