KASZKA DO PICIA NESTLE, KTÓRA NAJLEPSZA?

Przygotowywanie posiłków dla rodziny każdego dnia jest bardzo pracochłonnym zajęciem dla każdej matki. Śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja – to aż pięć różnych dań, które każda z nas musi, co dziennie wymyśleć. O ile kreatywności mi nie brakuje, gorzej jest z wolnym czasem, w którym miałabym przygotowywać wymyślne potrawy. Myślę, że ten problem dotyka każdej matki, w pewnym momencie po prostu się odechciewa. Jednak staram się, by moja rodzina w większości spożywała domowe jedzenie, w końcu takie jest najlepsze. Całe szczęście ani mąż ani córka, nie należą do najbardziej wybrednych, – więc rzadko się zdarza by im coś nie smakowało. W codziennym jadłospisie dążę do zasady 80/20 czyli przynajmniej 80% dań spożywanych przez moją córkę sporządzana jest przeze mnie. Pozostałą część wspieram się gotowymi produktami. Zawsze to jeden posiłek mniej do zrobienia…

KASZKA DO PICIA

KASZKA DO PICIA NESTLE, WYBÓR BĘDZIE TRUDNY

kaszka nestle do picia 4

W naszym ostatnim jadłospisie dla Nadusi pojawiły się kaszki do picia Nestle. Mała mimo ukończonych dwóch lat, nadal uwielbia wszystkie produkty mleczne. Wiedziałam, że będzie to strzał w dziesiątkę. Przetestowałyśmy cztery smaki:

  • Kaszka do picia mleczno-ryżowa z bananami, przeznaczona dla dzieci powyżej 4+
  • Kaszka do picia mleczna 8 zbóż z miodem, przeznaczona dla dzieci powyżej 6+
  • Kaszka do picia mleczno-pszenna z herbatnikami, przeznaczona dla dzieci powyżej 6+
  • Kaszka do picia mleczno-pszenna z czekoladą, przeznaczona dla dzieci powyżej 9+

Kaszka do picia, a co to właściwie jest?

Kaszki do picia firmy Nestle to obecnie jedyne na rynku kaszki o płynnej konsystencji. Stanowią połączenie odżywczych właściwości mleka modyfikowanego i kaszki w każdej porcji. Zawierają składniki mineralne oraz witaminy wspierające zdrowy rozwój dziecka dzień po dniu.

Nadia jest doskonale zaznajomiona ze smakiem mleka modyfikowanego, które spożywała praktycznie od drugiej doby życia. (Ja ze względu na silne leki nie mogłam karmić – przypominam). Z przyjemnością jada takie smakołyki.

Kiedy można ją spożyć?

Tak naprawdę kaszka do picia może zastąpić dowolny posiłek mleczny u małego dziecka, jednak szczególnie polecana jest, jako śniadanie, deser lub podwieczorek. U nas głownie był to pierwszy posiłek po przebudzeniu a raz nawet zastąpił wczesną kolację.

Kaszka do picia Nestle szczególnie sprawdza się na spacerach lub w podróży. Nie potrzebujemy wtedy prócz kubeczka, słomki lub butelki nic innego. Od razu po otworzeniu jest gotowa do spożycia. To na pewno duża jej zaleta w porównaniu do tradycyjnych kaszek.

kaszka nestle do picia 1 kaszka nestle do picia 2

Loteria od Nestle!

Jeśli Wasz Maluch jeszcze nie próbował kaszki do picia od Nestle, warto właśnie teraz to rozważyć, bo przy zakupie 2 produktów możecie wziąć udział w loterii.

Na wygranie ciekawych nagród macie czas tylko do 7 września!

NESTLE_BLOGERKI_ZASADY

 

 Która kaszka do picia Nestle jest najlepsza?

kaszka nestle do picia 3 kaszka nestle do picia 5

Nadusia długo nie degustowała kaszek, wszstkie zniknęły bardzo szybko. Prawie nie zdążyłam zrobic zdjęć… Jednak jedna z nich przypadła Duśce go gustu, tak że wspomina ją dość często. Dla niej to „mleko-czeko”, domyslacie się która to z nich? Oczywiście ta z dodatkiem czekolady! Zresztą po takiej mamusi nie mogłoby być inaczej!

NESTLE_BLOGERKI_MALUSZEK_WYBRAL-01