KONKURS Z HP – WYNIKI!!!

Nie było łatwo. Wybór zwycięzców konkursu „Zaprojektuj dziecko na talent, to podwójna radość dla Ciebie i Twojej pociechy!” był nie lada wyzwaniem. Ja pomagałam Agnieszce, a ona mnie. W jury byli też pracownicy organizatora konkursu, także o tym kto już za kilka dni będzie cieszył się nową drukarką od HP decydowało kilka osób 🙂

Przesłaliście wiele prac swoich pociech, niektórzy nawet dorosłych pociech co spotkało się z dużym entuzjazmem jury 🙂 Dostałyśmy masę zgłoszeń, w które Wasze maluchy włożyły sporo pracy, serca i talentu! Wielu dumnych rodziców do e-maili dołączyło kilka słów (często bardzo wzruszających) o swoich dzieciach i ich zdolnościach. I powiemy Wam kochani jedno – wszyscy wygraliście! Wygraliście, bo macie cudowne, utalentowane dzieciaki i gdybyśmy mogły nagrodziłybyśmy Was wszystkich!! Niestety drukarki miałyśmy tylko dwie, dlatego też, z bólem serca, że nie możemy obdarować wszystkich, a jednocześnie z radością, że mamy możliwość nagrodzić choć dwie osoby wytypowałyśmy laureatów.
2
U mnie zwycięża Helenka i zdjęcie nadesłane przez Żanetę Rakowiec, która do maila dołączyła informację:
„Helena to tzw. Żywe srebro. Dziecko, za którym ciężko nadążyć, trzeba mieć oczy dookoła głowy, bo mała akrobatka potrzebuje ledwie kilku sekund, aby wspiąć się wszędzie tam, gdzie nie powinna. Początkowo z obawy o jej bezpieczeństwo walczyliśmy z tym „talentem”. Na szczęście poszliśmy po rozum do głowy i zamiast tłumić to, co przychodzi naszej córce naturalnie, postanowiliśmy ją wspierać. Oto rezultat! I niech mi nikt nie mówi, że łobuzowanie to nie jest prawdziwe talent! ;)”
10377359_708897629147471_4274738477368974858_n
Serdecznie gratulujemy! Zwycięzcę proszę o kontakt mailowo lub priv na facebook’u.