KONKURS ŚWIĄTECZNY Z FIRMĄ MATTEL – LIST DO MIKOŁAJA!

KONKURS ZAKOŃCZONY WYNIKI W OSOBNYM POŚCIE

nowy017

Chyba wszyscy rodzice znają markę Mattel. Zabawki tej firmy są znane na całym świecie. Produkty Fisher Price, lalki Barbie, chłopięce Hot Wheels czy modne obecnie Monster High są ulubieńcami dzieci w różnym wieku. Nic więc dziwnego, że w tym roku do pomocy, firma zatrudniła Świętego Mikołaja, który przez ciekawą i prostą w obsłudze aplikacje pozwala spełniać dziecięce marzenia. Święty Mikołaj na stronie www.listdomikolaja.pl daje możliwość zrobienia kolorowego listu, który można wydrukować czy też wysłać przez e-mail.

Dodatkowo rodzice, którzy zakupili którąkolwiek zabawkę tej firmy mają możliwość wygrania ciekawych nagród o łącznej wartości – 256 047,22 zł! Musze przyznać, że jest to jedna z ciekawszych promocji przedświątecznych jakie widziałam! Dajcie marzeniom szansę i zakręćcie Kołem Fortuny! Wśród nagród czeka na Was także Fiat 500! Poza tym, do rozdania zabawki oraz bony zakupowe, które na pewno przydadzą się przed świętami!

 

NIESPODZIEWANA WIZYTA

W Mikołajki do mych drzwi zapukał… kurier z niespodziewaną paczuszką właśnie od firmy Mattel. Znalazłam w niej niesamowitą zabawkę (Gadającego dwujęzycznego laptopa) oraz przesympatyczny list od Świętego Mikołaja. Pierwszy raz napisał do mnie, ktoś aż tak znany!

list od świętego mikołaja

Jako, iż nie wyobrażam sobie nawet możliwości, by nie posłuchać uroczego brodatego staruszka. Informuję – rozpoczynamy konkurs!

NAGRODY

Mikołaj wraz z firmą Mattel ufundował specjalnie dla Was aż trzy nagrody!

fisher-price-pan-pila-zabawka-edukacyjna-b-iext9975930

Pan Piła – FISHER PRICE

Mówiąca piła łańcuchowa. Teraz chłopcy mogą się bezpiecznie bawić w profesjonalne cięcie drzewa! Ostrze obraca się, piła mówi i wydaje zabawne dźwięki! Wiek od 3 lat.

pol_pl_Fisher-Price-Gadajacy-Laptop-Dwujezyczny-3w1-14135_1

Fisher Price Gadający Laptop Dwujęzyczny – FISHER PRICE

Laptop gra wesołe melodyjki, uczy kolorów, odgłosów zwierzątek, liczenia alfabetu, zachęcadziecko do współpracy oraz interaktywnej zabawy. A przy tym służy do siedzenia ! Ma też zamocowaną specjalną lampkę świecącą na zmianę różnymi kolorami. Komunikuje się z dzieckiem po polsku i po angielsku. Wiek od 6 miesiąca.

barbie-basniowa-ksiezniczka-z-filmu-barbie-mariposa-lalka-y6373.1783316.2

Barbie Baśniowa Księżniczka z filmu Barbie Mariposa

Lalka Barbie – Ta lalka pokazuje przemianę wróżki: najpierw ma ona elegancką, lecz skromną suknię, a po chwili …  zjawiskowe, skrzące się w słońcu skrzydła i wróżkową sukienkę. Marzenie dziewczynek w każdym wieku!

 

Originally created in 2008 as png - revised and layered in 2012.

ZASADY – KONKURS ŚWIĄTECZNY Z MATTEL! 

1. Zabieramy się i piszemy List do Mikołaja! – może macie już przygotowany?
List może być w formie pisemnej lub w formie graficznej (zdjęcia, rysunki, obrazy). Może być także list – print screen ze strony www.listdomikolaja.pl.

 Wasze prace proszę przesłać na adres mailowy:

mama@mama-bloguje.com

Liczy się pomysłowość i kreatywność. List może być napisany przez rodzica lub przez dziecko. Pełna dowolność.
2. komentarzu zaznaczamy chęć udziału w konkursie – i zapisujemy swój adres mailowy.
3. wysłanym mailu zaznaczamy którą zabawkę chcecie wygrać. Są trzy do wyboru – przedstawione wyżej.
4. Będzie mi miło jeśli polubicie Mama Bloguje i firmę Mattel, dzięki której mamy tak wspaniałe nagrody. Jednak nie jest to warunek konieczny.

    

5. Konkurs trwa od momentu opublikowania postu aż do 18.12 do godziny 23:59.
6. Proszę o udostępnienie banerku konkursowego na waszym facebookowym profilu lub blogu lub gdziekolwiek indziej – dajcie mi znać w jaki sposób to zrobicie – również w komentarzu! 🙂 Im nas więcej tym weselej!

 Na stronie Mattel – www.listdomikolaja.pl  też utwórzcie list! Niech Mikołaj ma dużo pracy w tym roku!