ŁOWIENIE KACZEK DJECO – ZABAWKA Z MAGNESAMI

Ostatnio na topie są u nas zabawki z magnesami. Nie będę wymieniać teraz wszystkich, które mamy – na to jeszcze przyjdzie odpowiedni moment. Jednak napiszę o jednej z ulubionych.

djeco kaczki łowienie 6

O Djeco pisałam już niejednokrotnie. Ci co czytają nas regularnie oraz śledzą Instagramowy profil wiedzą, że to jedna z moich ulubionych marek. Kupuję ich zabawki regularnie, zawsze szukając tam gdzie taniej.

Dość dawno temu wpadła mi w oko oferta jednego ze sklepów, gdzie właśnie zobaczyłam Kaczuchy do łowienia, coś za około 35 zł (normalnie potrafią kosztowa nawet 80zł) Niestety już nawet nie pamiętam gdzie to było. Oczywiście szybciutko je zakupiłam. Nadia bawi się nimi coś około 2 miesięcy.

djeco kaczki łowienie 9 djeco kaczki łowienie 3

Nadal mimo swej prostoty są jedną z ukochanych zabawek. Bawi się nimi na różne sposoby, układa kaczki, wędkuje, używa wędek do innych magnetycznych zabawek. Czasem nawet bawi się w kaczy dom. Ja po części wykorzystuje je w celach edukacyjnych – liczymy je, sprawdzamy kto złowił więcej kaczek i nazywamy kolory. Dodatkowo to jedna z tych zabawek, którą uczą Duśke odrobinę pokory i cierpliwości.

djeco kaczki łowienie 4 djeco kaczki łowienie 8 djeco kaczki łowienie 2

Same kaczki i wędki są wykonane z drewna. W skład opakowania wchodzi 12 kaczek – każda inna, dopracowana po ostatni szczegół oraz dwie wędki. Wszystkie elementy zaopatrzone ą w magnes. Jest jeszcze ciekawe pudełko imitujące w środku staw. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej drugiego roku życia, ale i mlodsze maluchy sobie z nią poradzą.

djeco kaczki łowienie 1

Wiem, że na rynku jest masa podobnych zabawek w dużo mniejszej cenie. Jednak co mam zrobić, że ja akurat kocham Djeco? Tą markę cenię za jakość wykonania, pomysłowość, kreatywność i przepiękne grafiki.

Jak napotkacie jakieś super okazję tej marki dajcie koniecznie znać!