MUM BLOGA! CZYLI SPOTKANIE MAM BLOGEREK W OLSZTYNIE – RELACJA

MUM_bloga_87

Dzisiaj mijają dwa tygodnie od spotkania Mam Blogerek w Olsztynie. Jednak żadna z obecnych na nim uczestniczek na pewno o nim nie zapomniała. Ja na pewno nie! Spędziłam bardzo miło czas, poznałam w realu wiele osób znanych przeze mnie z sieci. Miałam możliwość zapoznania się równeż z osobami i blogami o których istnieniu nie miałam zielonego pojęcia. Obsada była mega. Zresztą widać to na naszym grupowym zdjęciu.

grupowe

Spotkanie odbyło się w miejscu z przesympatyczną obsługą – w Chilli Bar w Olsztynie 1 września 2013roku. W lokalu czekały na nas zastawione stoły i krzesła!

stoły

krzesła

Podczas spotkania miał miejsca wykład pracownika Poradni Dietetycznej o diecie małego dziecka. Pewnymi wiadomościami z niego wkrótce się z wami podzielę, bo ja osobiście o wielu pułapkach żywieniowych nie wiedziałam – a szkoda. Kolejnym etapem był wykład Moniki z bloga – Tekstualna, która wskazała na 10 ułatwień, które pomagają jej w utrzymaniu równowagi między byciu matką, blogerką a pracownikiem. Jedna z myśli przewodnich utkwiła mi w pamięci szczególnie, bo chodź sama jej nigdy nie nazwałam to faktycznie tak jest – Im więcej ma się do zrobienia tym łatwiej zorganizować pracę i zmobilizować się do działania.

Jedno jest pewne takie spotkania są potrzebne. Udowadniają, że jesteśmy, że potrafimy się zintegrować i wspierać. Po za tym dają takiego kopa, motywacyjny napęd który prowadzi od spotkania do spotkania, od bloga do bloga, od matki do matki. I chce się pisać, więcej i więcej, i dla Was czytelników i dla tych spotkań właśnie (o siebie samej nie wspominając).

Nie mogłabym nie podziękować organizatorkom, Emilii, Agacie i szczególnie Oli, bo gdyby nie ona pewnie bym nie pojechała 🙂

organizatorki

Zabawa i spotkanie należą do tych z grupy na prawdę udanych. Co zresztą widać na zdjęciach autorstwa Michała Wita Kowalskiego.

olsztynskie 1 olsztynskie 2 llllll

Spotkanie odbyło się również dzięki licznym partnerom akcji Olsztyńskich Blogerek:

SPOTKANIE MAM BLOGEREK ORGANIZATORZY PARTNERZY

Chilli Bar, Palarnia Kawy Lani Coffee, Cukiernia Śnieżka, Studio AB, Bibi Dreams, Tulanki, Lenny Lamb, Floslek, Blubo, Monika Madejek, Mała Mama, Zakamarki, Pupus, Poradnia Dietetyczna Dietic, Pat&Rub by Kinga Rusin, BIBI, Kartolandia, Happy Moments, Moja Mama i Ja, Ori Polska, NUK, Grupa Wydawnicza PUBLICAT, Tinca Tinca, OCEANICBARABAS, Pan Monk, INSTANT, Mamine, WOMAR Zaffiro, Little Rose & Brothers

 

Dziewczyny dziękuje! Już nie mogę doczekać się kolejnego razu!