ZRÓB KOMUŚ PREZENT I NADAJ PACZKĘ W RUCHU.

 

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim czas dużych wydatków dla wielu rodzin. Każde dziecko potrzebuje artykułów szkolnych, zeszytów, długopisów, tornistra czy piórnika. To doskonały czas, by zrobić komuś prezent. Dodatkowo możemy pokazać naszym pociechom, że dawanie może sprawić tak dużo radości jak dostawanie.

 

Właśnie, dlatego kupując naszą wyprawkę szkolną zrobiłyśmy odrobinę większe zakupy. Naszykowałyśmy mały zestaw na prezent dla przyjaciółki Dusi. Niestety nie mamy możliwości dostarczyć go osobiście, bo dzieli nas kilkaset kilometrów. Jednak w dzisiejszych czasach to nie problem. Jest masa możliwości nadania i wysyłki paczki zarówno w kraju jak i zagranicę. My wybraliśmy ten, który znamy i z przyjemnością polecamy dalej. Nadałyśmy Paczkę w Ruchu.

 

 

Dlaczego wybrałyśmy Paczkę w Ruchu?

 

Paczka w Ruchu to bardzo ciekawa usługa, która skraca czas nadawania paczki do minimum. Wszystkie formalności wypełniamy online przy użyciu komputera lub telefonu. Wystarczy wejść na stronę – www.paczkawruchu.pl. To właśnie tam w formularzu internetowym podajemy adresy punktu nadania i odbioru paczki oraz dane nadawcy i odbiorcy. Prosto ze swojego komputera możemy wydrukować list przewozowy, jednak jeśli nie posiadamy drukarki – nie jest to konieczne. Możemy również uzyskać kod nadania, który podajemy bezpośrednio pracownikowi kiosku RUCH-u.

Sam proces nadania paczki trwa zaledwie kilka minut i możemy go zrealizować siedząc na ulubionym fotelu w domu.

Później praktycznie po drodze na zakupy czy do pracy, wystarczy zostawić paczkę wraz z kodem nadania lub z listem przewozowym w kiosku RUCH-u. W przeciągu kilkunastu sekund otrzymujemy dowód nadania paczki i możemy kontynuować swoją podróż. Wszystko trwa zaledwie chwilę, usługa jest przygotowana profesjonalnie i cały proces przebiega bardzo sprawnie.

Dodatkowo przed kioskami RUCH-u nie ma kolejek. Co mnie strasznie cieszy, bo strasznie nie lubię marnowania czasu.

 

Dodatkowe zalety nadawania Paczki w Ruchu.

 

Bardzo dużym atutem nadawania Paczki w Ruchu jest to, że nie potrzebujesz specjalnego kartonu czy koperty. Możesz nadać każde, zakupione gdziekolwiek opakowanie czy paczkę owiniętą w papier. Możesz  nakleić na nim naklejki, wywiązać kokardkę, a dziecko może pokolorować je kredkami.

Mogę być pewna, że nasza paczka szybko i sprawnie dotrze do punktu odbioru – a tam poczeka na odbiorcę nawet 5 dni roboczych. Można ją odebrać w każdym kiosku RUCH-u jak również w wyznaczonych Punktach Partnerskich, w godzinach ich otwarcia.

Paczkę może odebrać każdy, kto posiada kod odbioru, który odbiorca otrzymuje SMS-em. Paczka w Ruchu może ważyć nawet do 20 kg, a cena jej wysłania jest wyjątkowo korzystna.

 

Nasza paczka już wędruje do odbiorcy, zapewne będzie dostarczona do kiosku RUCH-u tuż po weekendzie z poranną prasą. Razem z Nadusią jesteśmy ciekawe czy uda nam się wywołać uśmiech na twarzy jej przyjaciółki!

 

Wpis powstał we współpracy z RUCH S.A.