PARK ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA – SPOTKANIE BLOGEREK PARENTINGOWYCH – FOTORELACJA

Spotkanie Mam Blogerek
Please Add Photos <br> to your Gallery

Ostatnio 29 listopada miałyśmy przyjemność uczestniczyć w kolejnym spotkaniu Mam Blogerek, tym razem braliśmy udział w wyprawie do Zatorlandu do Parku Mikołaja w Krainie Bajek. Sam Park stwarza świąteczną atmosferę a rozrywki oferowane w trakcie wycieczki uatrakcyjniają dodatkowo całą podróż. Pojechaliśmy całą rodziną, bo to przecież mała wyprawa – około 3 godziny podróży w jedną stronę było dla nas nie lada wyzwaniem. Jednak z uśmiechem przypominamy sobie całą wizytę.

PARK ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

1 Park mikołaja - mapa

Ja ze spotkania jestem szczególnie zadowolona, bo w końcu udało mi się poznać wiele przeuroczych mam, z którymi miałam kontakt internetowy już od dłuższego czasu, Nadia za to miała możliwość zabawy z innymi dziećmi i dodatkowo moc atrakcji oferowanych w parku. Po raz pierwszy spotkała się ze Świętym  Mikołajem, zobaczyła bałwanki, matrioszki i wiele innych cudowności – zresztą zobaczcie na zdjęciach.

1 rock

Nadusia i nowy kolega z bloga Rock’n’Roll Baby. Nadusia zaczepiała Stacha tak bardzo jak tylko mogła. Stach nie był nią w ogóle zainteresowany, ale cóż… Nadia nie rezygnowała 🙂

1 matrioszki2

Przecudowne matrioszki, które swoim pięknym wykonaniem zaskakiwały. Zresztą nie tylko mnie, Nadusia każdą musiała dotknąć, a wszystkie kwiatki zostały powąchane.

1 matrioszki

1 malpy

Małpy urządziły nam niezły koncert i zapewniły salwy śmiechu. Całkiem nieźle tańczyły do rytmu hawajskiej muzyki 🙂

1 kot w butach

Kot w butach – zdjęcie uchwycone podczas parady postaci bajkowych. Trzeba przyznać, że wszystkie postacie były przemiłe mimo otaczającej je sfory dzieciaków.

1 dziadek mróz

Domek odpowiednika rosyjskiego Mikołaja – czyli Dziadka Mroza. Świętemu Grubaskowi całkiem do twarzy w niebieskim kolorze.

1 chatka jasia i małgosi

Chatka z piernika i czekolady z bajki Jaś i Małgosia była wykonana przepięknie i tak wręcz „do zjedzenia”. Nadusia nawet próbowała zjeść, chociaż odrobinkę, ale w porę udało mi się jej przetłumaczyć, że się nie da. Od takiej ilości czekolad na pewno bolałby ją brzuszek.

1 calineczka

Calineczka jak widać na załączonym foto – cudna – może głównie, dlatego tak mi się podobała, że to jedna z moich ulubionych bajek.

1 balwanki

Bałwanki świetlne – zdjęcie niestety nie oddaje nawet połowy ich uroku, a szkoda.

1 motyl

Większość parku była przyozdobiona najróżniejszymi stworzeniami z bajek. Grafiki wykonane były w sposób ciekawy dla oka. Bylo ich na prawdę masę.

1. opisany domek

Każda bajkowa chatka była opisana w ten sposób by można było się domyśleć o jaką bajkę chodzi. Przypominała również treść opowiadania.

1 chatka misiów

Domki w środku były kunsztownie urządzone i wprowadzały w bajkowy nastrój, tym bardziej, że w każdym domku słychać było w tle czytaną opowieść. Tutaj akurat – fragment z domku trzech misiów. Zauroczył mnie ten wystrój!

Całe spotkanie zostało zorganizowane przez Matki Blogerki.

1471846_556804344395272_1511455300_n

Foto by Agnieszka Bojda

Nas niestety na grupowym zdjęciu nie ma – wyjechaliśmy wcześniej – Nadia juz usypiała na rękach.

1 mama

Za to jesteśmy tutaj 🙂

Szczególnie miło było mi zobaczyć się ze Sroką, Optymistyczną Mamą, Marcelką (Babytesterki), Potworą, Panną Mi, Agnieszką i Adasiem (Adaś + nas dwoje), Stachem z rodzicami (Rock’n’Roll Baby) oraz Anią Sławetą – o której wiele słyszałam. Z resztą dziewczyn niestety nie udalo mi się za dużo porozmawiać, gdyż moja Niunia nie miała najmniejszej ochoty ustać na miejscu, tylko biegała i biegała.

    1 sroka

Ja i Sroczka

1 potworA

Paulina – Potwora Wózkowa

1 organizatorka panna mi

Kamila – Panna MI

1 optymistyczna

Paulina – Optymistyczna Mama

Dzięki dziewczyny za super zabawę!

MINI KONKURS

Park Mikolaja

Park Świętego Mikołaja ufundował również coś dla Was. Mam do oddania jedno podwójne zaproszenie do Parku Mikołaja! Jeżeli chcesz je otrzymać daj mi znać w komentarzu – odpowiadając na pytanie co kojarzy Ci się ze Świętami Bożego Narodzenia? Wśród odpowiedzi wybiorę jedną najciekawszą i ta osoba otrzyma voucher!

Na komentarze czekam do 10 grudnia tak, by zaproszenie doszło jeszcze przed Gwiazdką!

Wszystkie zdjęcia zostały zrobione telefonem Sony Xperia™ Z1 – www.Xperia.nadotyk.pl