PO BASENIE INFEKCJE NAM NIE STRASZNE

W ostatnich miesiącach unikałam wizyt na basenie. Każda, bowiem kończyła się kolejnym przeziębieniem Nadii. Trzęsąca się bródka, sine usteczka to efekt nawet dziesięciominutowego pobytu w dość ciepłej wodzie. Z ponurą miną odsuwałam kolejną długą kąpiel, które córcia uwielbia.

Dość długo głowiłam się jak uszczęśliwić małą, nie narażając ją na kolejne infekcje. Właśnie wtedy spotkałam się po raz pierwszy z marką Konfidence, która zapewnia stroje na basen już nawet niemowlakom.

18 2 1 8 3

Stroje w całości wykonane z pianki neoprenowej zapewniają utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała zarówno w wodzie jak i po za nią. Strój jest miękki, bez zbędnych szwów i z regulacją na rzepy na ramionach.

Postanowiłam spróbować jeszcze raz, mimo iż listopad i grudzień wiązały się z cotygodniowymi wizytami u lekarza. Spakowałam torby, męża dziecko i pojechaliśmy na nasze ulubiony Aquapark.

Radości nie było końca. Nadia praktycznie nie chciała wyjść z wody, co rusz wchodząc na kolejną zjeżdżalnie. Pianka, choć niełatwa w zakładaniu sprawdziła się idealnie. Różowe usteczka, zadowolone dziecko, brak dodatkowych infekcji i bezpieczny portfel.

Dużo czasu spędziłyśmy w wodzie. Prócz korzystania z gotowych atrakcji na Fali, zabrałyśmy ze sobą otrzymane od Konfidence zabawki wodne.

Piłka z pianki zapewniła nam sporo frajdy. Utrzymująca się na wodzie, miękka i lekka idealna dla maluchów. Nadia nie puszczała jej nawet podczas korzystania ze zjeżdżalni – piłka musiała zjechać razem z nią. Dodatkowo stanowiła magnez na inne dzieci, motywując do wspólnej zabawy.

piłka3 piłka2 piłka1

Marka Konfidence sprawiła nam jeszcze jedną wielką niespodziankę. Otrzymaliśmy od niej worek i torbę, która sprawdza się przy tego typu wyprawach. Worek bez problemu zmieścił ubrania, obuwie i ręczniki dla nas wszystkich. To, co mieściło się zazwyczaj w minimum dwóch reklamówkach, udało zmieścić się do jednego wygodnego worka. Nie myślałam, że jedna taka torba może być aż tak pojemna.

torba-neoprenowa

14
torba-neoprenowa (1)

13

Resztę rzeczy w tym przekąski, zabawki i aparat spakowaliśmy do torby neoprenowej. Nieprzemakalna torba, skutecznie chroniła sprzęt i jedzenie przed wilgocią. Wygodna i pojemna, sprawdziła się bardzo dobrze.

Wyjazd na basen był jedną z najlepszych rzeczy, którą robiliśmy wspólnie w ostatnich dniach. Dużo zabawy, pozytywnych emocji i ruchu. Staraliśmy się nauczyć, choć odrobinę Nadię pływać, ale o tym niebawem.

Mam dla Was również kod rabatowy -10% na zakupy w sklepie Konfidence.pl – JV0HR3S9. Udanych zakupów!

pobrane

Post powstał we współpracy z marką Konfidence