Preparaty z DHA – porównanie cz.1

Suplementów diety dla dzieci z zawartością wspomnianego wcześniej DHA (KLIK) jest wiele, ale tylko kilka które można podawać w pierwszym roku życia. Oczywiście moim skromnym zdaniem nie są to jakieś tanie rzeczy, więc warto sprawdzić w różnych aptekach ich cenę tym bardziej gdy ktoś chce je podawać regularnie. Co więcej nie zawsze cena odpowiada ilości DHA i innych witamin.

* Ceny podane w zestawieniu są cenami znalezionymi na portalu doz.pl w dniu 16.10.2012  i mogą się różnić w zależności od apteki i od daty.Zestawienie uwzględnia tylko preparaty które można przyjmować przed skończeniem pierwszego roku życia.

Zgodnie z powyższym na szczególne uwzględnienie zasługuje Bobik, który nie dość że w obecnej cenie na doz.pl (promocja -32% – 15,33zł) ma najniższą rynkową cenę to jeszcze zawiera w sobie dzienne zapotrzebowanie na witaminę D3 – czyli odchodzi nam jeszcze jeden wydatek. Gdy promocja się skończy na drugim miejscu jak dla mnie jest Moller, który zawiera jeszcze inne dodatkowe witaminy oraz pokrywa zapotrzebowanie na D3.

Pozdrawiam, Mama bloguje