SPRAWDZONY I UNIWERSALNY PREZENT NA WALENTYNKI

Niebawem Walentynki. Święto zakochanych już od dłuższego czasu gości w polskich domach i na witrynach sklepowych. Jedni darzą je sympatią, inni uważają za niepotrzebne. Ile osób tyle zdań. Ja należę do tych pierwszych. Każda okazja do świętowania miłości jest mile widziana. W dzisiejszych czasach, gdy nie mamy czasu na spacer, gdy wszędzie się biegnie, ma się niezliczoną ilość rzeczy do zrobienia – każdy pretekst do okazywania uczuć powinien być mile widziany.

UNIWERSALNY POMYSŁ NA WALENTYNKI

MASKOTKA NA WALENTYNKI

MASKOTKA

Maskotka kojarzy się z czymś super miłym. Może przybierać różne kształty i mieć różną fakturę. Zawsze może być wykorzystana, jako zabawka dla naszych pociech. Misie, Myszki, Słoniki, milutkie podusie w kształcie serca i inne  – wywołają zawsze uśmiech na twarzy. Nawet, jeśli ktoś ma ich nadmiar. Ta akurat pochodzi ze sklepu internetowego merlin.pl i obecnie w promocji kosztuje niecałe 37zł.

267fa2fec17e41d87d1773afdf9e35c6

Wino, likier lub alkohol

Taki, który umili wam wieczór. Taki, który oboje lubicie. Ja na przykład uwielbiam likier – Sheridan. Ten konkretnie zestaw kosztuje 125 zł i znajdziecie go na stronach sklepu vintore.pl

 

gama-071

Romantyczna kolacja we dwoje

To chyba idealne rozwiązanie dla każdego. Na uroczystą kolację można udać się do restauracji lub urządzić ją w domowej atmosferze. Może to być wykwintne frutti di mare lub najsmaczniejsza pizza. Wszystko zależy od żołądka zakochanych. Budżet też nie stanowi problemu – jedzenie można dopasować do portfela. Powyższe zdjęcie pochodzi z warszawskiej – Restauracji Gama.

20130121_yes

Biżuteria

To ciekawy prezent dla obojga płci. Upominek, który kupuje się na lata, który zawsze przypomina o uczuciu. Jest najczęściej wybierany  przez mężczyzn jako walentynkowy gift dla ukochanej. Nic dziwnego kobiety (zazwyczaj) kochają błyskotki. Koszty tutaj wahają się już od kilkudziesięciu złotych, górna granica chyba jest nieokreślona… Powyższe serducha pochodzą z kolekcji Yes, są pozłacane i kosztują 200-300zł.

prezent-na-walentynki-koronkowe-majtki-atlantic-horz

Bielizna

Bielizna to kolejny popularny walentynkowy prezent. Możemy tylko domyślać się dlaczego ;). Te konkretnie figi i bokserki to marka Alantic, są dostępnie w cenie 49,90zł.

1037_kwiaty_roze_z_czekoladkami_1205bombonierka_001

 Czekoladki i kwiaty

Tutaj nie ma co się rozpisywać – to już oklepany standard… Można je zakupić samodzielnie w kwiaciarni, a można wysłać on-line. Te pochodzą akurat z Poczty Kwiatowej, proponowane są w cenie od 103zł z dostarczeniem.

 

efdc503c-3193-4e79-bad2-9420d7765f29.file

Kino lub film

To interesujący sposób na spędzenie miłego wieczoru, zarówno we dwoje jak i dla całej rodziny. Kwestią jest tylko dobór odpowiedniego filmu. Możemy wybrać się na seans kinowy (chociaż w Walentynki – zazwyczaj jest oblężenie – rezerwacji trzeba dokonać z wyprzedzeniem). Jeśli nie lubisz tłumu, najlepiej wypożyczyć coś ciekawego na DVD, uprażyć popcorn lub kupić chipsy i spędzić interesujący wieczór, który wcale nie musi się kończyć na jednej produkcji 🙂

Prezent na Walentynki może przybierać różne formy, można zrobić coś samodzielnie, można kupić drobiazg. Ważne jest byśmy w tym zagonionym świecie znaleźli czas na przytulenie, pocałunek i czułości na co dzień. W końcu, by miłość przetrwała wieki trzeba ją dobrze pielęgnować – nie tylko w Walentynki.

Część druga postu o niestandardowych pomysłach na prezent jest w trakcie realizacji, podsuniecie jakieś nieszablonowe rozwiązania? 😀