PUZZLE DLA DWULATKI

Czekałam na ten moment już od chwili, gdy nosiłam Naduśke pod sercem.

puzzle dla dwulatka

Usiadłyśmy z Małą na podłodze wyjęłyśmy puzzle, kupione gdzieś, kiedyś na jakiejś garażowej wyprzedaży. Po raz kolejny mozolnie pokazywałam Niusi przedstawione na obrazkach zwierzątka. Nadia po raz pierwszy wzięła odpowiednie części krokodyla i samodzielnie połączyła je w całość, mówiąc głośno „Kodyl„. Mówię Wam serce rośnie, duma rozpiera pierś. Tym bardziej, że jako dziecko kochałam puzzle i układanki, lubię je zresztą do tej pory.

puzzle dla dwulatki

tygrys

puzzle

PUZZLE DLA DWULATKI?

Ja wpisuje w swój kalendarzyk wspomnień – ten dzień – kiedy pierwszy raz świadomie Nadusia ułożyła pierwsze puzzle. Obecnie ma skończone 21 miesięcy. Nie wiem czy to wcześnie, czy może bardzo późno, tak na prawdę w ogóle mnie to nie obchodzi. W końcu każde dziecko rozwija się we własnym tempie.

puzzle orchard toys

Wspomniana układanka, jest typowo zdobyczna. Producentem zabawki jest Orchard Toys. Zauroczyła mnie wykonaniem obrazków. Również ze względu na niską cenę w stosunku do jakości wykonania. Taką samą udało mi się znaleźć na stronie www.trendysmyk.pl – w cenie 29,90zł. Czasami można na nie trafić również na allegro.

puzzle stosik

Wierząc opakowaniu nasze puzzle mają już prawie 6 lat. Nie powiem są lekko obgryzione, ale jak na tyle czasu można rzec, że są w stanie bardzo dobrym. Każdemu z chęcią je polecę i od razu zaznaczam, że nie jest to wpis sponsorowany.

W niedalekiej przyszłości mam zamiar kupić inne tego typu puzzle, możecie coś polecić? Na blogu Klocek i kredka naczytałam się wiele dobrego o Djeco. Może macie jeszcze inne sprawdzone?