RODZIC TEŻ CZŁOWIEK – WPIS GOŚCINNY

Dzisiaj oddaje bloga w ręce prowadzącej warsztaty dla rodziców pod nazwą „Rodzic też Człowiek” – Justyny Kuszewskiej.

Justyna Kuszewska - Rodzic też człowiek

Justyna Kuszewska

coach, trener, psycholog

Nazywam się Justyna Kuszewska. Jestem coachem, trenerem i psychologiem. Od 2003 r. pracuję z dziećmi z autyzmem i ich rodzicami. Jako coach i trener specjalizuję się w pracy z rodzicami, którzy są zmęczeni rutyną, zabiegani i zestresowani. Pomagam im osiągnąć spokój wewnętrzny i poczucie, że panują nad swoim życiem. Towarzyszę w drodze do odzyskania równowagi we wszystkich sferach życia. Pasjonuje mnie ta grupa docelowa, gdyż sama jestem mamą i wiem, że często zajmujemy się potrzebami naszych dzieci i szefów, i nie dbamy o siebie. A niezależnie od tego jakim typem człowieka czy rodzica jesteśmy nie da się uciec od świętej zasady, że jeśli nasze dzieci mają być szczęśliwe, to i my – rodzice – musimy tacy być!

Rodzic też człowiek

Rodzic też Człowiek

warsztaty dla rodziców

Jestem autorką projektu „Rodzic też Człowiek”. Prowadzę warsztaty dla rodziców, a także spotkania indywidualne – konsultacje i cykle coachingowe.

Pierwszy warsztat „Rodzic też Człowiek” odbył się w październiku 2012 r. Od tamtej pory odbyło się już kilkanaście warsztatów – w Piasecznie, Józefoslawiu, Julianowie, Konstancinie, Nowej Iwicznej, a także w Warszawie – na Żoliborzu, Mokotowie, w Śródmieściu.

Na warsztatach pytam rodziców o ich potrzeby, emocje związane z byciem rodzicem, o to co chcieliby w swoim życiu zmienić, zrobić, osiągnąć. Warsztaty mają charakter coachingu grupowego w  małej grupie, co daje możliwość wymiany doświadczeń, a także skłania do refleksji i podjęcia konkretnych postanowień. Nawiązują się nowe relacje, tworzą grupy wsparcia, rodzi potrzeba zmiany. Dlatego po warsztacie jest możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji coachingowej.

Więcej informacji o mnie, warsztatach i coachingu na mojej stronie www.rodzictezczlowiek.pl oraz na Rodzic tez Człowiek na facebook’u. Tam również znajdziecie informacje o kolejnych warsztatach.

Najbliższe warsztaty już dzisiaj o godzinie 17, na kolejne zapraszam 24 czerwca o godzinie 10.

Warsztaty dla rodziców - Rodzic też człowiek

Warsztaty dla rodziców

Moja rada dla Was

Zacznij od siebie, zadbaj o siebie i równowagę w Twoim życiu a skorzysta na tym również Twoje dziecko.

Spokojny i spełniony rodzic to szczęśliwe dziecko! 🙂