TRZECIE SPOTKANIE MAM W PŁOCKU

Dwa tygodnie temu spędziłyśmy wraz z Nadią uroczy dzień w Płocku. Organizatorki trzeciego już spotkania Blogi zbliżają Mamy jak zawsze ogarnęły temat, by sprawić nam jak najwięcej przyjemności. Joasia i Ilona piękne jak zawsze poprowadziły kolejne udane spotkanie.

płock 4

płock 14 płock 2 płock 12 płock 13 płock 11 płock 6

Czas wypełniały nam rozmowy i ploteczki w Hotelu Herman. Nie zabrakło również miejsca na ciekawe wykłady. W tym przedstawiciela firmy Ars Dental, który dokształcił nas w zakresie higieny jamy ustnej a dzieciom pokazał jak powinno myć się ząbki. Dużo informacji przekazała nam również p. Monika z MyHarmony, która opowiadała o coachingu rodzicielskim. Ania z firmy Slippers Familly uświadomiła nas w zakresie doboru odpowiedniego obuwia dla dzieci a przedstawicielka KosmetykiDla zbadała chętnym mamom poziom nawilżenia skóry, cerę i zmarszczki. Każda z kobiet znalazła ciekawy dla siebie temat.

płock 7 płock 10 płock 8 płock 5 płock 1

płock 5 płock 15

Nadia, choć na początku uwieszona na mojej nodze, dość szybko znalazła sobie najlepsiejszą koleżankę, którą okazała się Martynka z babatu.pl, którą wspominała długo po spotkaniu. Dziewczynki są w podobnym wieku i bardzo fajnie razem się bawiły.

Jak już nie raz pisałam uwielbiam takie spotkania, po raz kolejny utwierdziłam się w tym przekonaniu. Dziewczyny są niesamowite. Każda na swój sposób wyjątkowa, a nasze często odmienne zdania prowadzą do intrygujących dyskusji a nie do zaciekłych wojenek. Spędzać dzień z takimi kobietami to sama przyjemność.

Tak jak pisałam we wcześniejszym wpisie wśród wszystkich przywiezionych z Płocka pakunków, był jeden, który zasłużył na miano wyjątkowego – mianowicie udało mi się wygrać wózek od Baby Design, który na pewno chętnie wykorzystamy do cna.

płock 16

Organizatorki oczywiście zadbały, byśmy wróciły z naręczem upominków do domu. Wśród nich znalazły się papucie od  Attipas, kosmetyki od Bourjours, PAT & RUB i Oillan. Drewniane cuda od Rameczka.com, upominki od miasta Płock – w tym mój nowy ulubiony kubek kawowy i wiele innych. Wszystkie możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach.

płock 6 płock 4 płock 3 płock 2 płock 1

11139518_896878180356076_1979776419_n 11139703_896878197022741_1317744251_n

Szczególne podziękowania należą się również Printu, które wydrukowały nasze wspomnienia i emocje na kartach fotoksiążek – piękna pamiątka na lata.

PLAKAT NOWE LOGO

Dziękuję sponsorom:
Cottonove LoveCM like a birdWydawnictwo OvoTopgal PolskaWydawnictwo ZakamarkiPampersAttipas PolskaTutu LoveKoralikovaTitiMloveSlash dot dashClipSMamine InspiracjeOillan BabyGagaluCharmMeBourjois Polska,Lu-bianaPokoloruj NudęPrintuBubaMagnesowyHonsiuMisiuMmz by WerkArtTul MisieStasiooKropka-zabawkiSzumne BebokiBabatu Szyje,Rameczka.com.plSlippers FamilyPAT&RUBEstetyka24KosmetykiDLA.

Wiele podziękowania również dla Sebastiana Adamkiewicza za piękne zdjęcia ze spotkania.