WARSZTATY WNĘTRZARSKIE – RELACJA – PART2

Please Add Photos <br> to your Gallery

Dzisiaj czas na kolejną część zdjęć z warsztatów wnętrzarskich. Kolejne niesamowite aranżacje, w tym jedna w której się zakochałam :). Pierwszą część relacji – możecie zobaczyć tutaj.

POKÓJ MŁODZIEŻOWY W STYLU LOFTOWYM

DSC_0457

DSC_0456

DSC_8917

DSC_8945

DSC_8947-horz

(trzy powyższe zdjęcia pochodzą z bloga Szczęście jest wyborem)

Ta aranżacja ujeła jury. Dziewczyny zajęły pierwsze miejsce. Ich praca i pomysł zostały docenione. Mimo, że ja nigdy nie zamieszkalabym w takim pokoju – musze przyznać, że pokoik zrobiony jes ciekawie a stylizacja spójna. Wykonaniem zajmowały sie Diana z bloga Szczęście jest wyborem oraz Ania z Klik Interior. Na szczególną uwagę zasługuje huśtawka, którą dziewczyny same zmontowały, mini kanapa zbudowana z palet i moja ulubiona tablica motywacji.

SALON W STYLU MODERNISTYCZNYM

DSC_0519 DSC_0411 DSC_0136

Autorką tej aranżacji była Paulina Świątkowska prowadząca blog Squad Design. Wiele rzeczy wykonanych było bezpośrednio przez nią, m. in. nowoczesny abażur oraz obraz. Prostota i spójność stylizacji nadawały jej ciekawego charakteru.

KUCHNIA W STYLU PROWANSALSKIM

DSC_0231 DSC_0229

DSC_0392

DSC_0227 DSC_0071

W kuchni rządziły Ania Chwastek z bloga Arte – Interni i Aleksandra Porowska z Dreamy Alex. Dziewczyny same zajęły się odnowieniem i renowacją kredensu – nadając mu zupełnie odmieniony wygląd. Urzekł mnie również – żyrandol – świecznik, był przecudowny.

SYPIALNA NOWOCZESNA – GLAMOUR

DSC_0532  DSC_0443 DSC_0385 DSC_0206  DSC_0204 DSC_0057

To mój zdecydowany numer jeden. Fantastyczna, przeurocza aranżacja sypialni, w której z checią prócz nocy spędzałabym połowę dnia. Jej autorką jest Kasia Gal z bloga Home Glamour Now. Idealnie dobrana kolorystyka, połaczenie bieli, czerni i złota idealnie oddawały charakter glamour. Ciekawie dobrane kółka i krzyżyki nad łóżkiem, białe róże na stoliczku, zdjecie w ramce – wszystko było cudne. Jedynie te muchy na ścianach źle mi się kojarzyły ;). Tak czy inaczej Kasia była moją faworytką 🙂

*Wszystkie zdjęcia prócz 3 oznaczonych są mojego autorstwa