SPOTKANIE MAM BLOGEREK – BAM

page

SPOTKANIE MAM BLOGEREK.

W dniu 28.09.2013 w Krakowie w bardzo interesującym miejscu Famiga zebrało się kilkanaście mam, które spędziły wspólnie kilka godzin swojego cennego czasu. Wszystko za sprawą Edyty Zając z Life Skills Academy, którą pozytywnie natchnęło do zorganizowania tego ciekawego wydarzenia.

Spotkanie Mam Blogerek zaczęło się od krótkiego wstępu Edytki, która przedstawiła ideę i cele BAM. Następnie miałyśmy możliwość wysłuchania warsztatu Ewy z TaTenTo.pl na temat „NieBezpieczne związki – o czym warto wiedzieć dzieląc się prywatnością w sieci.” Ewa poruszyła tematykę nagości w sieci, upubliczniania zdjęć a w szczególności zdrowego rozsądku i podziału życia na to prywatne a sieciowe.

Miałyśmy możliwość również uczestniczenia w Praktycznej improwizacji Michała Mącznika z bloga – ImprovClub – Improwizacja w praktyce. Michał zaintrygował chyba każdą z nas, swoim ciepłym i otwartym podejściem do tematu. W skrócie udało nam się stworzyć bajkę, wysłuchać twórców pieluszek, których kreatywność podziwiałby niejeden specjalista do spraw public realtions. Ja jednak posumowałabym warsztat stwierdzeniem, iż najwięcej możemy zdziałać, gdy jesteśmy „na tak”, czyli gdy po prostu jesteśmy otwarci na nowe. To, co jest, trzeba przyjmować z otwartymi ramionami i kreować na bieżąco – improwizować – a jesteśmy w stanie uzyskać super efekty. Po więcej – zajrzyjcie do Michała – jest niesamowity!

I następnie z całym szacunkiem do przedmówców – chyba najważniejszy ponad dwugodzinny networking. Jedną z głównych zalet tego typu spotkań jest poznanie innych kobiet, które tworzą podobne rzeczy, wzajemna wymiana poglądów i przede wszystkim współpraca. Każda z nas może nauczyć się bardzo dużo od innej. Każda ma swoją mocną stronę. Każda jest wspaniałą kreatywną kobietą, matką i blogerką – zresztą oceńcie sami:

Paulina http://optymistycznamamma.wordpress.com/
Marcelina http://babytesterki.blogspot.com/
Lena http://pozytywnerodzicielstwo.blogspot.com/
Kasia http://cacynkaa.blogspot.com/
Magda http://ciepelkowo.blogspot.com/
Monika http://tekstualna.pl/
Ela http://chwilemacierzynstwa.blogspot.com/
Edyta http://edytazajac.pl/ oraz http://thebodynaturally.blogspot.com/
Gina http://www.mamussima.blogspot.com/
Basia http://basiaszmydt.pl/
Agata http://tatinkowelove.blogspot.com/
Marta – http://www.facebook.com/KominowoToIOwo
Marek – http://tatowy.pl/
Ola http://www.9-miesiecy.blogspot.com/
Magda z http://madziazwaw1.blogspot.com/

Ewa – http://www.tatento.pl
Ilona – http://www.mamamamusiamamunia.blogspot.com/
Ela – http://www.chwilemacierzynstwa.blogspot.com/

Dziewczyny bardzo miło było was wszystkie poznać, już dziś wiem, że przynajmniej z niektórymi z Was będę miała okazje jeszcze się zobaczyć. Oczywiście wielkie ukłony dla Edyty – organizatorki, która zaraża swoim optymizmem i chęcią tworzenia. Trzeba przyznać, że jest bardzo inspirującą i motywującą osobą :).

Miło mi było również porozmawiać z Moniką – Tekstualną i pobawić się z jej maleńką córą Iną, która jest niesamowitym śmieszkiem. Udało mi się zamienić również kilkanaście zdań z Marceliną, Elą i Iloną – super babeczki. Wielkie podziękowania również dla Basi – Organizer blogującej mamy – to właśnie jej dzieło. Gina i Kasia – przesympatyczne i wiecznie usmiechnięte – spokojnie prócz blogów parentingowych mogły by tworzyć modowe. Optymistycznej – Paulinie oczywiście gratuluje awansu ;), Marcie życzę dużej ilości sprzedanych wyrobów handmade (zajrzyjcie do niej koniecznie!)

Dla osób przebywających w Krakowie – polecam Famigę. Jeśli szukacie niesamowitych baśni dla swojego dziecka koniecznie odwiedźcie Mum&Dad Factory.

Powiem wam w sekrecie, że 20 października znów KRAKÓW tym razem MATKI W SIECI vol.2 – już nie mogę się doczekać.

Poniższe zdjęcia dzięki uprzejmości Kasi – Cacynki:

Spotkanie Mam Blogerek

Spotkanie Mam Blogerek

Spotkanie Mam Blogerek

Spotkanie Mam Blogerek

Spotkanie Mam Blogerek

Spotkanie Mam Blogerek

Spotkanie Mam Blogerek

Spotkanie Mam Blogerek

Spotkanie Mam Blogerek

Spotkanie Mam Blogerek

  Kto nie widział wcześniejszej instagramowej fotorelacji na żywo – KLIK

*Filmiki zostały nagrane telefonem Sony Xperia Z1 – www.Xperia.nadotyk.pl