SPOTKAJMY SIĘ W ŁODZI VOL.4

Ostatnio tak dużo się u mnie działo, że prawie zupełnie zapomniałam o relacji z 4 spotkania blogerek w Łodzi! Spotkanie zorganizowała Sylwia z bloga Zadbana mama oraz Paulina z Lady Mami. Organizacyjnie dziewczyny jak zwykle spisały się na medal. Spotkaliśmy się w uroczej Tubajce, by wraz z innymi mamami blogerkami (i jednym tatą) uczestniczyć w warsztatach oraz prelekcjach.

 

Spotkanie rozpoczęło się od warsztatu z „Pozytywnej dyscypliny” i choć nazwa brzmiała dla mnie dziwnie – uważam, że każdy rodzic powinien wziąć w nich udział. Każdy z nas kiedyś krzyknął na dziecko, nie potraktował jego słów poważnie lub po prostu odburknął. Dziewczyny z Pracowni Pozytywka pokazały nam jak to jest być dzieckiem i że nie zawsze jest łatwo. Te dwie godziny ćwiczeń i rozmów nabiły mi głowę na ponad miesiąc i teraz mogę powiedzieć, że cały czas nad sobą pracuję. Choć jeszcze nie zawsze mi to wychodzi tak jakbym chciała to staram się być lepsza dla nich i dla siebie. A krzyk i nerwy odreagowuje w inny sposób niż nerwami i krzykiem.

Druga prelekcja była przygotowana typowo pod kątem naszej blogerskiej pasji. Agata opowiedziała nam o tym jak efektywnie korzystać z twittera. Choć to medium społecznościowe nigdy nie było moją mega mocną stroną otworzyła mi oczy na kilka istotnych faktów. Dzięki niej trochę częściej możecie mnie spotkać na twitterze 🙂

 

Nie zabrakło również czasu na pogaduchy i ploteczki oraz pyszne ciacho i kawę. Organizatorki zaprosiły wiele fantastycznych osób z którymi z przyejmnością się sptkałam! Dziewczyny postarały się również by nasze spotkanie obfitowało w prezenty od licznych sponsorów.

Z tego miejsca pragnę gorąco podziękować zarówno za zoorganizowanie spotkania, jak również miłą atmosferę! A sponsorom za miłe i atrakcyjne upominki.

(Zdjęcie Sylwii z bloga Zadbana Mama)

 

Sponsorzy spotkania: