II SPOTKANIE MAM BLOGEREK W PŁOCKU – RELACJA

Dwa tygodnie temu odbyło się drugie Spotkanie Mam Blogerek w Płocku pod hasłem Blogi zbliżają Mamy. Trzy wspaniałe organizatorki ugościły nas w swoim mieście najlepiej jak mogły.

p64_wm-horz

Joasia z Zuzulenki, Ilonka z NellaVita oraz Wiola z Ma i Lu – to trzy wspaniale blogerki, które nie bały się wyzwania i zorganizowały dla nas przemiłe spotkanie i zaciszu Hotelu Tumskiego w Płocku.

132

Oczywiście, bez męskiego elementu pewnie by im się nie udało – Sebastian – mąż Joasi chętnie rozmawiał i rozbawiał każdą z nas, dbając by broń boże niczego nam nie zabrakło. Przy okazji dbając o oprawę filmową, fotograficzną oraz po części poligraficzną – to dzięki niemu otrzymałyśmy kubeczki, no, ale o tym później…

Zobaczcie co tam się działo zanim przeczytacie relację to właśnie robota powyższego Pana:

plock płock3 plock płock2

II SPOTKANIE MAM BLOGEREK W PŁOCKU

Spotkanie wraz z „moją patologią”, (którą pozdrawiam ;)) zaczęłyśmy skromnie od kawy i papieroska, moszcząc się na balkonie Hotelu Tumskiego z widokiem na Wisłę. Oczywiście byłyśmy na dużo przed czasem, by dodatkowo mieć kilkanaście dobrych minut na pogaduchy. Nie wiem jak to jest, ale z Kasią z Czym zająć malucha? oraz z Weroniką z Mama mniej zapracowana, czuję jakbyśmy znały się od lat. Na czas jednak grzecznie zebrałyśmy pupy z balkonu, by części oficjalnej stało się zadość.

68

plock płock12

plock płock13

13

Bardzo podobało mi się smakowanie, testowanie, wcieranie i wąchanie kosmetyków Pat&Rub, które zachwalała dla nas Pani Renata Suszczenko, skromnie wręczając nam paczuszkę z kosmetykami do wypróbowania w domu. Sama często używam tych preparatów, więc wiem, że są rzeczywiście dobrej jakości.

80

Następnie posłuchałyśmy rad udzielanych przez Agnieszkę Żmijewską, właścicielkę A E I O U Y. Temat o tyle ciekawy, iż odnosi się do zaburzeń wymowy u dzieci. Ja wiem już, że mój maluch może spokojnie sobie nie radzić z pewnymi głoskami do pewnego wieku i martwić się nie muszę – np. Nadii lowelem 😉 (rowerem).

98

Skrzydeł motywacyjnych dodała mi p. Lidia Pokorska, właścicielka firmy mamine.pl, która opowiedziała nam – jak powstała jej pasja. W jaki sposób uszyła pierwsze rzeczy i jak otworzyła własną działalność.

198_wm

Pan Maciej Chedor, dumnie reprezentował firmę Baby Design i z uśmiechem odpowiadał na każde pytanie uczestniczek. Wiecie jakie matki potrafią być marudne i dociekliwe, gdy chodzi o bezpieczeństwo dzieci? Ja już go podziwiam!

53 49 15

plock płock9Organizatorki postarały się i tym razem, by nas uszczęśliwić prezentami. Sponsorzy zakasali rękawy i trzeba przyznać, że zaserwowali nam świetne upominki, dzięki którym nie raz wspomnimy pobyt w Płocku. Poniżej prezenty, które otrzymałam na spotkaniu.

 Wydawnictwo Zakamarkiplock zakamarki Kreatywne Maluchy – Nadia była wniebowzięta 🙂 a kulki latały wszędzie plock playmais

Zestaw od Pat&Rub plock patandrub

opaska od Mamine.pl plock mamine

Zestaw od MAM Baby plock mam

Bransoletka od Koralikova

plock koralikova

Bobomio.pl plock kolagen

InFavit plock infavit

magazyn od GAGAplock gaga

Zestaw upominków od Miasta Płock

plock gaadżety płock

gadżety od Fido plock fido

Kosmetyki od OILLAN

plock oilan

plock aa

Torba od firmy AllBag specjalnie na Drugie Spotkanie Mam Blogerek:
plock allbagNa loterii trafiły do mnie:

przytulanki od MooMinky

plock przytulanki

cudne pompony od Pomponoveplock pompony

blenda na wózen od X-lander
plock blenda

 Voucher na szczęśliwą koszulę od My Elphi (wartości prawie 250zł!)plock my elphi

 Oprócz wyżej wymienionych znaleźli się także inni sponsorzy loterii: BellsPhotography (voucher na sesję), Smili.design (poduszka), Oops – do it again (kotek z serii Najlepsi Przyjaciele), Pracownia Misia (bon na wykonanie misia), Alma Hand Made (ślimak), Belle-Petite (poducha), MooMinky (poduszka, metki, koc), AB Design fashion for kids (dwa produkty z kolekcji), Cottonove Love (komplet 20 kul), Slash dot dash (ubranka), Ekoubranka (przedłużacze do body), X-lander (parasol i blenda przeciwsłoneczna), Samiboo (czapeczka i apaszka), Agatarn Pracownia Dekoracji (chmurka i torba), Ameliowa Kraina (sówka), Dolly Shop (poducha i korona), Guguga (książka), Smallbig – małe jest wielkie (voucher na dowolny produkt), Wydawnictwo Zakamarki (książka), Mamine.pl (torba), Znak Emotikon (książki), Dots My Love (poduchy), Karo Deco (album i notesy), Bobomio.pl (upominki), FIDO (ubranka i czapeczki) a także Baby Design (krzesełko do karmienia Candy), Szytunitu (lalka)

119_wm

Po wszystkim wyruszyłyśmy podbijać Płock, co na swych zdjęciach zgrabnie uchwyciła Bell’s Photography:

p6_wm p28_wm p40_wm p72_wm p25_wm

Uczestniczki spotkania bardzo gorąco pozdrawiam, możecie je odwiedzić klikając w poniższe linki:

Zdjęcia autorstwa: Testowane na dzieciach, Bell’s Photography i częściowo moje własne 🙂