JAK PODPISAĆ RZECZY DZIECKA DO PRZEDSZKOLA I PO CO? – ZGUBEK RADZI.


Jak podpisać rzeczy dziecka do przedszkola i po co?

Jak podpisać rzeczy dziecka do przedszkola, żłóbka czy szkoły? Wielu rodziców już znalazło odpowiedź na to trudne pytanie. W końcu wrzesień już dawno za nami. Jednak dzisiaj pragnę Wam przedstawić ciekawe i zupełnie innowacyjne rozwiązanie, które na pewno doceni duża część rodziców, bo ma naprawdę wiele zastosowań, ale o tym za momencik.

Podpisywanie rzeczy dziecka to często dla rodziców konieczność, wymóg odgórny z placówki do której uczęszcza pociecha. Maluchy często nie pamiętają, które kredki, ołówki, ręcznik a nawet szczoteczka do zębów należy do nich. Mimo, iż w sklepach mamy dużą różnorodność, wszystkie rzeczy są do siebie dość podobne, a naszym dzieciom często się mylą. Trudno wymagać również od pedagoga by spamiętał, co do kogo należy.

Sposobów na podpisanie rzeczy dziecka jest w tej chwili bardzo dużo. Można to zrobić ręcznie, wszyć naszywki, naklejki, naprasowanki a nawet wyhaftować własnoręcznie inicjały dziecka. Obecnie każdy na rynku znajdzie coś dla siebie.

Zazwyczaj rzeczy oznacza się przez symbol jakiegoś zwierzątka, inicjały czy pełne dane naszej pociechy.

Nie każdy jednak chce od razu podpisywać wszystko pełnym imieniem, nazwiskiem czy numerem telefonu. Po pierwsze jest to dość duża liczba informacji, które trzeba by było umieścić, po drugie dane szybko mogłyby być zauważone, a może nawet wykorzystane przez osoby trzecie. My przecież lubimy chronić naszą prywatność. Jest to dla nas ważne. Właśnie dlatego warto zainteresować się Zgubkiem!

 

 

PODPISUJMY RÓWNIEŻ RZECZY WAŻNE I WARTOŚCIOWE.

Warto pomyśleć o oznaczeniu i podpisaniu przedmiotów, które z jakichś względów są dla nas ważne lub wartościowe

Małe dzieci często przywiązują się do swoich ulubionych przedmiotów. Chętnie je wszędzie ze sobą zabierają, ale zupełnie nie pamiętają gdzie je zostawiły. Jest to przyczyną wielu wylanych łez u naszych małych pociech. Chyba każdemu z nas, coś, gdzieś, kiedyś zginęło i wcale nie piszę tutaj o kradzieży. Po prostu ludzie gubią rzeczy, nie ma więc się co dziwić, gdy i nasze pociechy zawieruszą gdzieś swojego ukochanego Misia. Pół biedy, gdy zawieruszy się on w domu, za kanapą czy telewizorem. Dużo gorzej, gdy rzecz zagubi się gdzieś, zupełnie poza domem.

Zgubek to rozwiązanie dla małych i dużych, którzy chcą mieć większą szanse, by zgubione rzeczy wróciły do domu.

Zgubek daje nam wiele możliwości – możemy podpisać rzeczy naszych dzieci, jednocześnie umożliwiając łatwiejsze odnalezienie nas jako ich właściciela.

 

KIM JEST ZGUBEK I DLACZEGO BY WARTO BY ZAPRZYJAŹNIŁ SIĘ RÓWNIEŻ Z TOBĄ?

Zgubek to mały niebieski potworek, twarz ciekawej aplikacji i innowacyjnego rozwiązania personalizowanych naklejek i naprasowanek. Każda z nich ma osobisty kod QR, którym w każdej chwili możesz oznaczyć dowolną rzecz. Z naklejkami poradzą sobie nawet maluszki! U nas to właśnie Nadia samodzielnie oznaczała większość swoich rzeczy – dzięki czemu ona miała zajęcie a ja więcej czasu wolnego.

Jeśli dziecko zagubi gdzieś oznaczoną rzecz, naklejka lub naprasowanka pozwoli uczciwemu znalazcy na odnalezienie właściciela. Wystarczy zeskanować znajdujący się na niej kod QR – do tego możemy wykorzystać praktycznie każdy smartfon. Dzięki aplikacji życzliwa osoba szybko skontaktuje się z Tobą za pomocą wiadomości SMS lub maila.

 

 

Oczywiście jak każde rozwiązanie, również i to ma wady i zalety.

W obecnych czasach mimo, iż technologia poszła daleko do przodu nie każdy ma smartfon i wie co to i do czego służy kod QR. Nie każdy również szczyci się uczciwością. Jednak możliwości Zgubka wynagradzają te wady.

Szczególnie ważną zaletą dla mnie jest podpisanie rzeczy wraz z zachowaniem prywatności. Mimo naklejek i możliwości skontaktowanie się z właścicielem, dane nie są widoczne dla każdej osoby. Mały rozmiar naklejki zawiera w sobie wszystkie dane, a ich użycie i aplikacja jest bajecznie proste.

 

 

Kupując jeden pakiet oznaczysz aż 144 rzeczy, starcza on bezproblemowo nawet na całą edukację dziecka w żłobku lub w przedszkolu.

Jeśli więc stoisz przed wyzwaniem podpisania rzeczy swojego dziecka do szkoły lub masz w domu malucha, który często gubi swoje rzeczy – nie zastanawiaj się! Zgubek to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

 

Wpis powstał we współpracy z marką Zgubek