Strasznie ciężko wyrwać się z domu przy maleńkim dziecku. Szczególnie, gdy ledwo skończyło 2 miesiące, jest karmione piersią i do tego ma zapalenie płuc. Okazuje się jednak, że wszystko jest możliwe. Wystarczy trochę samozaparcia i pomocna dłoń męża. Tak choć na dwie godzinki miałam przyjemność uczestniczenia w spotkaniu łódzkich blogerek, których organizatorką była Sylwia z bloga Zadbana Mama.

 

Razem z moją siostrą Angeliką (birginsen.com) wyruszyłyśmy do Tubajki, gdzie wraz z innymi blogerkami, spędziłyśmy ciekawie czas. Oczywiście musiałyśmy się lekko spóźnić, lecz całe szczęście nie przegapiłyśmy całej prezentacji Agnieszki z firmy Effective Nails. Dowiedziałam się sporo rzeczy na temat paznokci hybrydowych i ich lakierów. Firma uraczyła nas upominkiem w postaci swoich produktów i już wiem, że koniecznie musze je wypróbować. Lakier, który nieodpryskuje przez 2 tygodnie to coś wymarzonego dla każdej kobiety.

 

Miałyśmy również okazję wysłuchać wystąpienia przedstawicielki firmy Avon o ogolnej pielęgnacji i demikaju twarzy.

Inspirujący temat podjęła Paulina z bloga Ladymami. Mianowicie mówiła o tym, czym jest siła podświadomości i jak możemy ją wykorzystać. Okazuje się, że jest to po części coś co ja stosuje od dawna.

 

Niestety dwie godziny minęły strasznie szybko i musiałam wracać do moich pociech. Strasznie żałuję, że nie było mnie na warsztatach organizowanych przez Izę z bloga thesecretofhealing.pl. Dziewczyny same sporządzały kosmetyki, to musiało być coś naprawdę fajnego. Mazidła domowej roboty są w końcu jednymi z najlepszych.

 

Spotkanie było dobrze zorganizowane i Sylwia jako samodzielny organizator stanęła na wysokości zadania. Do tego dzięki uprzejmości sponsorów, otrzymaliśmy miłe upominki z których jestem strasznie zadowolona! Powiem szczerze, że po takim evencie mam ochotę zająć się kosmetykami 😀

spotkanie blogerek lodz 1 spotkanie blogerek lodz 22 spotkanie blogerek lodz 26 spotkanie blogerek lodz 27 spotkanie blogerek lodz 25

IMG_0274
spotkanie blogerek lodz 24

IMG_0111

spotkanie blogerek lodz 21 spotkanie blogerek lodz 23 spotkanie blogerek lodz 2

Zabrakło mi czasu na integrację i faktyczne ploteczki, gdyby Maks był zdrów siedziałabym do końca spotkania. Następnym razem nadrobię!

 

spotkanie blogerek lodz 13 spotkanie blogerek lodz 14 spotkanie blogerek lodz 6 spotkanie blogerek lodz 8 spotkanie blogerek lodz 9 spotkanie blogerek lodz 10 spotkanie blogerek lodz 12 spotkanie blogerek lodz 17 spotkanie blogerek lodz 18 spotkanie blogerek lodz 19 spotkanie blogerek lodz 20

gotoy plakatPodziękowania dla sponsorów:

Zdjęcia na których jestem są autorstwa Pauliny z bloga laydymami.blogspot.com