ŁÓDZKIE PLOTECZKI – SPOTKANIE BLOGEREK

Strasznie ciężko wyrwać się z domu przy maleńkim dziecku. Szczególnie, gdy ledwo skończyło 2 miesiące, jest karmione piersią i do tego ma zapalenie płuc. Okazuje się jednak, że wszystko jest możliwe. Wystarczy trochę samozaparcia i pomocna dłoń męża. Tak choć na dwie godzinki miałam przyjemność uczestniczenia w spotkaniu łódzkich blogerek, których organizatorką była Sylwia z bloga Zadbana Mama.

 

Razem z moją siostrą Angeliką (birginsen.com) wyruszyłyśmy do Tubajki, gdzie wraz z innymi blogerkami, spędziłyśmy ciekawie czas. Oczywiście musiałyśmy się lekko spóźnić, lecz całe szczęście nie przegapiłyśmy całej prezentacji Agnieszki z firmy Effective Nails. Dowiedziałam się sporo rzeczy na temat paznokci hybrydowych i ich lakierów. Firma uraczyła nas upominkiem w postaci swoich produktów i już wiem, że koniecznie musze je wypróbować. Lakier, który nie odpryskuje przez 2 tygodnie to coś wymarzonego dla każdej kobiety.

 

Miałyśmy również okazję wysłuchać wystąpienia przedstawicielki firmy Avon o ogólnej pielęgnacji i demakijażu twarzy.

Inspirujący temat podjęła Paulina z bloga Ladymami. Mianowicie mówiła o tym, czym jest siła podświadomości i jak możemy ją wykorzystać. Okazuje się, że jest to po części coś co ja stosuje od dawna.

 

Niestety dwie godziny minęły strasznie szybko i musiałam wracać do moich pociech. Strasznie żałuję, że nie było mnie na warsztatach organizowanych przez Izę z bloga thesecretofhealing.pl. Dziewczyny same sporządzały kosmetyki, to musiało być coś naprawdę fajnego. Mazidła domowej roboty są w końcu jednymi z najlepszych.

 

Spotkanie było dobrze zorganizowane i Sylwia jako samodzielny organizator stanęła na wysokości zadania. Do tego dzięki uprzejmości sponsorów, otrzymaliśmy miłe upominki z których jestem strasznie zadowolona! Powiem szczerze, że po takim evencie mam ochotę zająć się kosmetykami 😀

spotkanie blogerek lodz 1 spotkanie blogerek lodz 22 spotkanie blogerek lodz 26 spotkanie blogerek lodz 27 spotkanie blogerek lodz 25

IMG_0274
spotkanie blogerek lodz 24

IMG_0111

spotkanie blogerek lodz 21 spotkanie blogerek lodz 23 spotkanie blogerek lodz 2

Zabrakło mi czasu na integrację i faktyczne ploteczki, gdyby Maks był zdrów siedziałabym do końca spotkania. Następnym razem nadrobię!

 

spotkanie blogerek lodz 14 spotkanie blogerek lodz 6 spotkanie blogerek lodz 8 spotkanie blogerek lodz 9 spotkanie blogerek lodz 10 spotkanie blogerek lodz 12 spotkanie blogerek lodz 17 spotkanie blogerek lodz 18 spotkanie blogerek lodz 19 spotkanie blogerek lodz 20

Zdjęcia na których jestem są autorstwa Pauliny z bloga laydymami.blogspot.com