OTULAKI I ZAWIJAKI CZYLI NIEPOWTARZALNE UBRANKA DLA NIEMOWLĄT

Marki Pupill za pewnie nie trzeba nikomu przedstawiać. Większość z nas zna ją z pięknych, bardzo dobrze wykonanych jakościowo czapeczek na każda porę roku. Z tego powodu, gdy zaproponowano mi przetestowanie ich nowości stworzonej dla niemowląt i maluszków nie musiałam długo się zastanawiać. Tak jak myślałam, nie zawiodłam się!

Tulistwory

a

otulaki pupill11

 

Nasz Tulistworek towarzyszył nam już przy wyjściu ze szpitala. Sprawdza się doskonale na spacery i wyjścia na dwór. Jest mięciutki i bardzo ciepły. Dwa ekspresy sprawiają, że wkładanie i wyjmowanie dziecka jest o niebo łatwiejsze niż korzystanie z kombinezonu. Bardzo szybko można maluszka ubrać, co sprawia, że dzidziuś nie zgrzeje się przed wyjściem na zimne powietrze.

Regulowana długość pozwala nam na dostosowanie ubranka do rozmiaru naszej pociechy. Spokojnie zmieści się w nim zarówno noworodek, jak i nawet sześciomiesięczne niemowlę.

 

otulaki pupill7 otulaki pupill5 otulaki pupill3 otulaki pupill2 otulaki pupill1

otulaki pupill14 otulaki pupill12 otulaki pupill4 otulaki pupill8

 

Otulaki można zamontować również w fotelikach samochodowych. Specjalnie wyprofilowane otwory pozwolą na bezpieczne zapięcie fotelika i otulenie naszej pociechy.

Tulistwory mają bardzo ciekawy wygląd. Z daleka przykuwają uwagę, a ubrana w nie pociecha podbija każde serce.

Materiały jak w każdym produkcie Pupilla są najwyższej jakości i oczywiście mają wszystkie zalecane atesty.

Tulistworki to nie tylko piękny gadżet, a praktyczny produkt. Jeśli zastanawiasz się nad ciekawym rozwiązaniem na zbliżającą się zimę, wybór jednego z nich będzie bardzo dobrym pomysłem. Sprawdzi się zarówno w wózku, jak i w dłuższej podróży. Dla mnie jest to zdecydowanie lepszy wybór niż zimowe kombinezony.

 

Zawijaki

zawijaki_slider_sklep

zawijak pupill1 zawijak pupill2 zawijak pupill3 zawijak pupill5

 

Drugą nowością, którą mieliśmy przyjemność przetestować są miluśkie zawijaki. Jest to rodzaj rożka, w które możemy zawinąć dziecko. Możemy również wykorzystać go, jako cieplutki kocyk. Jest milutki w dotyku. Doskonały na jesienne dni na spacery w wózku lub do owinięcia niemowlaczka w domu.  Kolejny bardzo dobry jakościowo produkt, który sprawdza się u nas doskonale.

Do obu produktów dołączone są milutkie czapeczki.

 

Muszę przyznać, że jak zawsze marka Pupill pozytywnie mnie zaskoczyła. Niepowtarzalne wzornictwo i ciekawy pomysł na produkt to coś, co bardzo sobie cenię i z przyjemnością polecam.

logo

Dziękuje marce Pupill za przekazanie produktów do testów.