TYGODNIOWY FESTIWAL PROMOCJI Z DARMOWĄ DOSTAWĄ!

Allegro to największa w Polsce platforma zakupowa. Na stronie znajdziemy miliony produktów praktycznie z każdej kategorii. Jestem pewna, że Ty również o niej słyszałaś, a może nawet robisz tam zakupy. Piszę o tym, ponieważ właśnie dzisiaj rusza wielka akcja promocyjna na Allegro!

Allegro Smart! Week

Smart! Week to tygodniowy festiwal promocji na Allegro. Do wyboru będą tysiące produktów w cenach obniżonych nawet o 70%! Z mega okazji skorzystać będą mogli tylko posiadacze Allegro Smart! Codziennie na stronach Allegro w określonych godzinach pojawiać się będą Limitowane Smart! okazje, a wśród nich prawdziwe perełki. Dlatego nie zostawiajcie zakupów na ostatnią chwilę a zaglądajcie tam właśnie we wskazanym czasie – bo jestem pewna, że produkty bardzo szybko znajdą nowych zadowolonych właścicieli. Nie wiem jak Ty, ale ja na pewno będę śledzić kolejne oferty 🙂


Allegro PL

Promocyjne oferty Allegro Smart Week!  znajdziesz klikając tutaj.

Oczywiście nie każdy będzie mógł skorzystać z promocji. Są to limitowane oferty dla posiadaczy Allegro Smart! – co to oznacza?

Czy już jesteś Smart!?

Jakiś czas temu Allegro wprowadziło innowacyjną funkcjonalność serwisu, dzięki której możemy ograniczyć płatność za dostawę produktu praktycznie do zera. To oczywiście Allegro Smart! Koszt usługi to 8,99 zł przy płatności za miesiąc lub 49 zł przy płatności za rok. Czyli płacisz raz a korzystasz cały czas.

Ja osobiście korzystam z tego rozwiązania, bo na Allegro robię większość zakupów. Zazwyczaj przynajmniej 2 – 3 razy w miesiącu. Co praktycznie od razu zwraca mi koszt zakupu „Smarta”. Zresztą zerknij na poniższy zrzut ekranu. Allegro samo wylicza mi ile udało mi się zaoszczędzić korzystając ze Smart! usługi.

Ta kwota mówi sama za siebie. Ja wiem, że w moim przypadku był to bardzo dobry wybór. Chociaż powiem Ci, że te oszczędności to nie jedyna zaleta Smart posiadaczy.

 

Smart! korzyści

Posiadanie konta Allegro Smart!, niesie ze sobą wiele korzyści. Mianowicie:

  • Bezpłatne zwroty przesyłek Allegro Smart! – jeśli nie jesteś zadowolona z produktu, możesz go zwrócić całkowicie za darmo,
  • Priorytetową obsługę – każde Twoje zgłoszenie, rozpatrzone zostanie w ciągu dwóch dni roboczych,
  • Możesz wybrać aż 10 punktów dostawy Twoich zakupów, spośród tysięcy paczkomatów i innych punktów odbioru, takich jak: Kiosk Ruchu, placówki Poczty Polskiej, sklepów z sieci Żabka i innych.
  • Masz dostęp do Smart! Okazji – czyli limitowanych ofert, z bardzo dobrymi cenami tylko dla posiadaczy Allegro Smart!

Jedynym warunkiem zakupów ze „Smartem” jest to, że oferta musi być oznaczona znaczkiem Smart, a Twoje zakupy powinny mieć wartość minimum 40zł.

Pełny regulamin Allegro Smart! Znajdziesz po tym linkiem.


Allegro PL

Koniecznie daj znać w komentarzu czy udało Ci się coś ciekawego upolować!