WARSZTATY WNĘTRZARSKIE – RELACJA – PART1

Please Add Photos <br> to your Gallery

W ubiegłym tygodniu miałam przyjemność uczestniczenia jako gość w warsztatach organizowanych dla blogerów wnętrzarskich (18-19 styczeń 2013r). Inicjatorem była Ula z bloga Interior’s Design Blog, która dzięki firmie Udekoruj Dom, przygotowała niesamowite dwudniowe zajęcia z aranżacji wnętrz. W wydarzeniu uczestniczyło 13 wspaniałych kobiet.

W ten sposób dziewczyny zajęły się różnorodnymi pracami, podzielono je w zespoły, gdzie każdy odpowiadał za „swój” kawałek podłogi. Miałam okazję zobaczyć je zarówno przy pracy jak również efekt końcowy. Trzeba przyznać, że wysiłek i zamiłowanie blogerek jest godny wszystkich komplementów i pochwał.

Trzeba przyznać, że warsztay wnętrzarskie i mnie nauczyły kilku nowych rzeczy. Zaintrygowały i zauroczyły. Pasja, którą miały uczestniczki jest zaraźliwa, a one same to przecudowne kobiety.

Z samego spotkania mam taką masę cudownych zdjęć, że musze podzielić aranżacje na dwa posty. Dzisiaj część pierwsza.

JADALNIA – POŁĄCZENIE STYLU FRANCUSKIEGO ZE SKANDYNAWSKIM

JADALNIA

koniki

JADALNIAskandynawska

regał

Jadalnia rzut całość

Jadalnia aranżowana był przez Martę Cerkownik i Lidię Krawczyk z bloga Lost in Time. Dziewczyny mają doskonałe poczucie stylu i estetyki. Zdawało się, że sama aranżacja była dla nich układaniem puzzli. Każdy element idealnie do siebie pasował. Nie było miejsca na niepotrzebne sprzęty. W tej jadalni miało się ochotę usiąść przy wykwintnym obiedzie z całą familią. Mimo, iż wszędzie było gwarno, tam od razu czuło się ciepło i taki miły rodzinny nastrój.

JADALNIA W STYLU INDUSTRIALNYM

JADALNIA W STYLU INDUSTRIALNYM

lustro mucha

szyszka

regał z drabin

regał z drabin

przy pracy

stół w jadalni

Aranżację jadalni w stylu industrialnym wykonały Ula Michalak (winna całego zamieszania) właścicielka Interior’s Design Blog  wraz z Olą Cupek z bloga Apetyczne Wnętrze. Dziewczyny na szybko urządziły pełen rozmaitości regał, powstały z połączenia desek i dwóch drabin. Własnoręcznie obkleiły stół, a nad nim zawiesiły gałąź z kolorowymi piórkami. Wykonały masę pracy ale widać było że są zadowolone z uzyskanego efektu. Zresztą nie ma co się dziwić. Mnie zauroczyły dodatki które znalazły się zarówno na regale jak i na stole. Cudowna figurka sowy i przepiękne lustro na ścianie. Wszystko ze sobą współgrało i opowiadało cudną historię.

 SALON W STYLU MEKSYKAŃSKIM

SALON W STYLU MEKSYKAŃSKIM

 SALON W STYLU MEKSYKAŃSKIM

meksyk

ozdobniki meksykańskie

poduszka motyl

komoda

lustro ptaszki

Aranżację salonu w stylu meksykańskim wykonała Dagmara Jakubczak z bloga For Elements. Udało jej się stworzyć miejsce pełne koloru i radości. Mimo, iż Dagmary nie znam osobiście ona sama promieniała takimi emocjami, uśmiechnięta i zadowolona. Może to właśnie był jej klucz do sukcesu.

 POKÓJ DZIECIĘCY

 POKÓJ DZIECIĘCY

kominek

 POKÓJ DZIECIĘCY

kołyska

home

DSC_0494

 POKÓJ DZIECIĘCY

 POKÓJ DZIECIĘCY

Pokój dziecięcy zainteresował mnie najbardziej. Urządzaniem wnętrza zajęły się Jagoda Kutkowska z bloga Loving It  oraz Aleksandra Gajdzicka z Foto Bloo. Nie zawiodłam się. Dziewczyny stworzyły niesamowity klimat w pokoiku, idealny dla matki z dzieckiem. Bez wahania zleciłabym im aranżacje pokoju dla mojego dziecka. Miałabym pewność że wszystko będzie dopracowane i wyjątkowe jak moja pociecha. Blogerki wykorzystały fantastyczny motyw, ramkę w której ukryta była miłość.

We wszystkich pokojach ściany wyłożone zostały ekskluzywnymi tapetami z Udekorujdom.pl. Często trudno w to uwierzyć jednak robiły wrażenie realnych. Motyw drewna nie wyglądał jak imitacja, by to sprawdzić trzeba było ściany dotknąć. Duży efekt robiły właśnie one. Okazuje się że dobrze dobrana tapeta to w większości aranżacji – połowa sukcesu.