WRZESIEŃ I SPOTKANIA MAM BLOGEREK

SPOTKANIA MAM BLOGEREK

Nadchodzący miesiąc zapowiada się bardzo ciekawie i nie moge się już doczekać wydarzeń które będą miały miejsce. Mój wrzesień – kręci się wokół spotkań – poznawania nowych i starych znajomych z wirtualnego świata maminych blogów.

Olsztyńskie blogerki

1 wrzesień – Spotkanie Mam w Olsztynie

Wszystko zacznie się w Olsztynie. Spotykamy się 1 września w niedzielę, w Chilli Bar. Spotkanie organizowane jest przez Rodzinkę z innego świata, E for Event oraz Caribu. Co prawda ja sama nawet w Olsztynie jeszcze nigdy nie byłam – będzie to mój pierwszy raz. Jednak będzie to moje pierwsze spotkanie tego typu i nie mogę się doczekać. W planach ciekawe wykłady, rozmowy, plotki, dobre jedzenie – wszystko w klimacie mamowym. Na spotkaniu ma być 25 MAM – Przewiduje przecudowne popołudnie w jeszcze wspanialszym gronie.

II spotkanie mam bgerek

7 wrzesień – II spotkanie Mam Blogerek w Krakowie

Kolejna podróż będzie do Krakowa. Kolejne wspaniałe Mamy uczestniczki i Mamy organizatorki. Tam pojadę już razem z Nadusią. W planach na chwilę obecną przyjmujemy dwie wersje zależne od tatusiowej pracy. Pierwsza jedziemy wszyscy i łączymy spotkanie ze zwiedzaniem pięknego miasta jakim jest Kraków. Druga jedziemy z Małą pociągiem. Byłaby to nasza pierwsza pociągowa podróż – ciekawa jestem jak zareagowała by Nadusia… Wracając do tematu na spotkaniu ma być aż 35 MAM – które będzie gościł Czuły Barbarzyńca (czy to nie fajna nazwa?). To na pewno będzie dobrze spędzony czas.

plakat - blogujące mamy28 września – BAM – Bloggers And Authors Meet up – blogujące mamy

„BAM – to wydarzenie dedykowane kobietom, które postanowiły dzielić się swoją miłością do dzieci i dziecięcego świata”.

To spotkanie zgodnie z informacją pomysłodawczyni ma być spotkaniem profesjonalnym połączonym ze szkoleniami i warsztatami. Więc prócz poznania innych Mam mam nadzieję również na poszerzenie własnych wiadomości. Na BAM stawiam na rozwój i zamieniam się w gąbkę.

Jedno jest pewne będzie się działo – na blogu oczywiście znajdą się relacje i wrażenia ze spotkań. Postaram się wam przybliżyć zarówno miejsca, osoby jak i samą atmosferę. Niby urlop przede mną, ale ja myślę już o wrześniu.