PRZYTULASEK SZUKA DOMU – TULIMY METKOWCA

Odkąd pamiętam uwielbiam polskie produkty i wspieram polskie marki. Jednak najbardziej i największym szacunkiem darzę ludzi które własną pasję połączyły z pracą. W ten sposób powstają cudowne produkty takie robione z sercem. Całkiem niedawno poznałam kolejną taką firmę – pisze dokładnie o Sweterek w Serek.

nowy016

www.sweterekwserek.pl

Nie od dziś wiadomo, że wszystko co inne, co odstaje i jest zakazane należy do ulubionych zabawek naszych najmłodszych dzieci. Tak samo jest z metkami doo ubrań – nie wiem w czym takna prawdę twi ich fenomen, ale maluchy je kochają.

100_1368_wm

Miałam tą przyjemność iż przylecialy do nas dwa przytulankowe – metkowce. Jednego przywłaszczyła sobie od razu Dusia która mimo prawie już dorodnego 16 miesięcznego wieku nie chciała go oddać, zgarnęła ptaszki… Drugi brązowo – zielony szuka właściciela – o czym możecie przeczytać na dole posta.

Przytulaski – metkowce są wykonane własnoręcznie z mieciutkiego materiału – polarku i bawełnianej, niezwykle kolorowej tkaniny oraz różnokolorowych wstążeczek – metek. Idealna do szarpania, łapania, ciągnięcia, zarówno zabawy jak i znęcania się w sumie już od pierwszych dni życia. Dodatkową atrakcją dla malucha jes szeleszczące wnetrze zabawki. Przytulaski mogą być również traktowane jako zawieszka do łóżeczka czy do wózka, kolory przyciągają wzrok.

100_1378_wm

100_1370_wm

Nadusia po swojemu wytestowała, wyprzytulala – złej rzeczy napisać się nie da. Co prawda moja Dusia nie jest już niemowlaczkiem – jednak zastosowanie dla metkowca prócz przytulania znalazła inne, służy również doskonale za kołderke dla lali.

Przytulaski można kupić m.in. na stronach allegro – KLIK

Przytulasek potrzebuje domu

Jeden z metkowców (nowy) poszukuje też małego niemowlaczka z którym mógłby sie przytulać.

Reguły sa proste:

1. Lubimy Sweterek w serek – bo jest fajny i to on właśnie wysłał metkowca na poszukiwanie nowego przyjaciela, fajnie by było gdybyście lubili również Mamę…

2.  Odpowiadamy na pytanie Jak zająć Malucha w czasie dlugiej podróży –  macie czas tylko do 21.08 do godziny 0.00!!!

3.  Wśród zgłoszeń wybiorę jedną do której powędruje metkowiec ten poniżej:

100_1366_wm