WARSZTAT DLA DZIECI HAPE – MAŁY MAJSTERKOWICZ

Nadia nie jest typową dziewczynką, którą ograniczają kuchnia, lalki i wózki. Ona kocha wręcz wszelkie zabawki przeznaczone dla chłopców. Godzinami potrafi bawić się kolejką, samochodzikami czy młotkiem. Oczywiście dajemy jej różne możliwości spędzania czasu. Staramy się, by miała wybór, żeby zabawki odpowiadały jej zainteresowaniom, a nie płci. Uważam, że właśnie te pasje i chęci powinny być w dziecku kształtowane i rozwijane od samego początku. Właśnie dlatego w naszym domu pojawiła się pewna niesamowita zabawka.

WARSZTAT DLA DZIECI HAPE

warsztat majsterkowicza dla dzieci 6
Od prawie miesiąca w naszym pokoju zamieszkuje prawdziwy warsztat dla małego majsterkowicza. Wraz z nim honorowe miejsce zajmuje młotek, śrubokręt, piła i imadło. Często już od samego rana słychać z impetem wbijane gwoździe. Łączenie kolejnych części to dla Nadii nie lada gratka. Dokręcanie śrub czy piłowanie deski, to tylko niektóre z możliwości, które oferuje warsztat dla dzieci od Hape. Oprócz samego stolika majsterkowicza, do dyspozycji pociechy są aż 32 elementy do samodzielnego konstruowania. Płytki z otworami, kostki, trójkąty i łożyska pozwalają na zbudowanie wielu ciekawych rzeczy. Maluchy ogranicza tylko wyobraźnia.

Jak wiele możliwości daje warsztat, dobrze oddaje poniższy film:

 

Nadia choć na początku z dystansem podchodziła do zabawki, teraz z radością przy niej przesiaduje. W odstawkę poszła kuchnia i ulubione klocki. Teraz bawi się w dziadka :). Nie raz podpatrywała mojego tatę przy pracy, teraz może zrobić wszystko sama. Bez obaw, że sprawi sobie krzywdę. Dzieci najbardziej lubią bawić się w dorosłych.

Zabawy, które pozwalają na naśladowanie mamy czy dziadka, to te które dają najwięcej radości. Czasem aż ciężko uwierzyć, że pociecha potrafi aż tak dokładnie odtworzyć pracę dorosłych.

 

 

warsztat dla dzieci2 warsztat majsterkowicza dla dzieci 1 warsztat majsterkowicza dla dzieci 2 warsztat majsterkowicza dla dzieci 8 warsztat majsterkowicza dla dzieci 5
warsztat majsterkowicza dla dzieci 7 warsztat majsterkowicza dla dzieci 4 warsztat majsterkowicza dla dzieci 3 warsztat dla dzieci1

 

Warsztat Hape to zabawka bardzo dobrze wykonana. Elementy oraz narzędzia są z drewna, pomalowane antyalergiczną farbą na bazie wody, mamy więc pewność, że to rzecz kupiona na lata. Zabawka jest zgodna z najbardziej wymagającymi i restrykcyjnymi międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa, co bynajmniej dla mnie jest bardzo ważne. Warsztat można bezproblemowo łączyć również z innymi produktami marki Hape. Dzięki czemu zabawy jest jeszcze więcej, a dziecko nie ma możliwości znudzenia się. Możliwości rozwoju zabawki pozwalają na jej wykorzystanie nie tylko przez 3 latka. Warsztat sprawdzi się również przy dużo starszych dzieciach. Jestem przekonana, że to jedna z tych zabawek, które zostaną z nami bardzo długi czas, a może nawet będzie wykorzystana przez kolejne pokolenia?

 

[toggle title=”Główne zalety warsztatu:” state=”open” ]
  • rozwija zdolności manualne
  • daje możliwość zdobycia praktycznych umiejętności takich jak: wbijania gwoździ, zakręcania śrub czy łączenia elementów
  • pobudza kreatywność i wyobraźnię
  • daje nieskończone możliwości konstruowania
  • pozwala na naśladowanie dorosłych
  • dokładne odwzorowanie prawdziwych narzędzi
  • warsztatem może bawić się kilkoro dzieci jednocześnie
  • bardzo dobra jakość wykonania, ekologiczne materiały, niealergiczne farby
  • można rozbudowywać o kolejne elementy z oferty Hape
  • zabawka wielopokoleniowa
[/toggle]

 

Warsztat Hape można zakupić w dobrych sklepach z zabawkami zarówno na terenie całej Polski jak i w sklepach online.

 

hape_logo_trans

Post powstał we współpracy z marką Hape