FAVORITKI CZYLI CO MAMA POLECA

 favoritki-vert

FAVORITKI czyli co mama poleca w ostatnim „dwutygodniu”

FAVORITKI to zmamiona nazwa ulubionych linków, książek, zabawek, programów, artykułów, wydarzeń i wszystkiego innego co się przez Mamy ręce przewija. To garć dobrych linków, ciekawych miejsc w sieci, interesujących i inspirujących rzeczy. Zerknijcie, ja uważam że warto. Posty z cyklu favoritki będziecie mogły znaleźć około 2-3 razy w miesiącu – średnio co dwa tygodnie. Jak wam się podoba ten nowy pomysł? Mam nadzieję że przypadnie wam do gustu. To zaczynamy – kolejność przypadkowa.

Krew i mleko

Krew i Mleko – To cudowny blog o kulinarnych i fotograficznych zmaganiach pewnej artystki. Wszystko na stronie zrobione jest – dosłownie i w przenośni – ze smakiem. Zakochałam się i dodałam do ulubionych.

 

Potwora wózkowa

Matko, gdzie Twoi znajomi – To temat, który dał mi bardzo dużo do myślenia w ostatnim czasie – Potwora opisała problem niejednej z Nas

 

pomelo

Pomelo to zdecydowanie nasze ulubione zwierzątko ostatnich tygodni. Cudowny słoń którego pokochała moja córcia. Mamy akurat tylko jedną książeczkę z tej serii Wydawnictwa Zakamarki ale zapewne poszerzymy naszą biblioteczkę o inne zabawne pomelowe książeczki

 

ja Cię broszęJa Cię Broszę – Piękne filcowe broszki zawładnęły moim serduchem


Kamil Bednarek i jego utwór cisza– to coś co chodzi za mną każdego dnia, zdecydowanie piosenka miesiąca!

797007540_1367399394

Aplikacja POCKET –  Jest niezastąpiona bynajmniej jak dla mnie. Służy do zostawiania artykułów na później. Czyli w momencie gdy coś mnie zaciekawiło,zainspirowało lub chce jeszcze do tego wrócić – zapisuje – wciskając jeden przycisk – do pocketa. W aplikacji nawet bez dostępu do internetu mogę w każdej chwili zapisaną rzecz przeczytać. Często właśnie tam gromadzę linki które będziecie widzieć na łamach favoritek. To aplikacja dostępna na praktycznie wszystkie urządzenia – tablet, telefon i przeglądarkę – wszystkie dodane przez Ciebie urządzenia same się synchronizują.

nowy008

Roczkowa złota lista Klocka i Kredki dodała ostatnio kilka rzeczy do mojej listy zakupów, m.in. kredko – kamyki, farby w sztyfcie. Ciekawam też firmy Djeco tej z magnesami…

nowy012

Life Skills Academy to kolejna strona na której można znaleźć wiele ciekawych treści – polecam jeden z ostatnich sierpniowych postów – 31 zdań, które warto mówić w swoim życiu.

logo_ccc-Converted-horz

Wyprzedaże w CCC też bardzo lubię… a jeszcze bardziej lubię 30% rabat od ceny wyprzedażowej bucików…

Obserwatorzy – to coś zupełnie nowego na tym blogu po przenosinach z platformy blogger ale znów są! Zapraszam do obserwowania!