MAMY LINKI

W chwilach, gdy nie pracuję i nie zajmuję się dzieckiem, czytam książki lub buszuję w sieci. To jest mój niewątpliwy nałóg. Jako, że w internetach można napotkać wiele wspaniałości – całych stron, postów, które są świetnie napisane i przydatne w codziennym życiu. Dzisiaj przygotowałam dla Was linki do jednych z najciekawszych miejsc, na które natknęłam się ostatnio.

2

Life Skills Academy- Edyty Zając to jeden ze stałych elementów mojej listy czytelniczej. Jednak ostatnim organizerem całkowicie podbiła moje serce. Jest tak jak lubię, miejsce na wszystko! Wielkie uznanie za czas poświęcony w pracę nad nim. Nie mogę wyjść z podziwu! Edytka tylko nie bierz się za organizer blogowy – bo nie wiem czy sprostam takiej konkurencji!

Marzyły się Wam kiedyś zakupy za przysłowiowe grosze, prosto z Chin? Pierdółki i dodatki, które u nas kosztują kilkadziesiąt złotych można zakupić za  nawet 2-3 dolce. Brzmi jak sen? Pora się obudzić, na Ebay to norma. Wystarczy poszperać.  Od dziś nie musisz się zastanawiać jak to zrobić. Paula z One Little Smilezrobiła dobry poradnik Jak kupować na e-bayu?. Nic tylko czerpać i kupować.

Catharine The Owner to dla mnie lektura obowiązkowa, może dlatego, że marzy mi się własny biznes? Ostatnio szczególnie zapadł mi w pamięć artykuł 10 sygnałów, po których poznasz, że właśnie robisz to co kochasz! Niby taki łatwy temat ale potraktowany z dużą dawką pozytywnych emocji.

cropped-blog-ojciec-logo-prostokąt1

Blog Ojciec – to jeden z tych blogów, które każdy rodzic powinien czytać. Niby męski punkt widzenia, dosadne zdanie i ojcowski głos, a odzwierciedla tak wiele myli matczynego serca. Nie jestem matką idealną, zdarza mi się krzyknąć na Nadię, wiem jednak że muszę to kontrolować. To ja muszę zapanować nad emocjami, a nie ona. Jak i dlaczego wychować dziecko bez krzyku? – przeczytacie w jednym z jego wpisów.

Czy pozwalasz swojemu dziecku być dzieckiem? Staram się, pozwalać Nadii na dużo, właściwie na większość o ile jest to bezpieczne i w żaden sposób jej nie zagraża. Tak jak Szczesliva chcę, by zanim wkroczy w dorosły świat poznała prawdziwy smak dzieciństwa.

LOGOANIAMALUJE

W dużej mierze to co robimy i jakimi jesteśmy ludźmi zależy od naszego otoczenia. od ludzi wśród których się obracamy. Jeśli nie podoba Ci się osoba, którą widzisz w lustrze. Może to czas, by np. zmienić znajomych? Koniecznie zobaczcie jaki tekst zmalowała Ania na swoim blogu.

Dr Lifestyle to moje ostatnie największe odkrycie. Super teksty i fajne przesłania. Szczególnie polecam 50 prostych sposobów na ulepszenie życia.

Masz w planach imprezę? Zajrzyj na blog BiznesoweInfo, tam Agnieszka zdradza pomysły na tanie dania, napoje, alkohol. W ramach oszczędności zerknijcie również na Finanse na obcasach, gdzie dowiecie się jak często marnujecie niepotrzebnie benzynę.

Ufff… Na dziś to koniec. Jednak w sieci pojawia się tyle ciekawych miejsc, tyle znakomitych treści (tak content!), że „Mamy linki” będą pojawiać się częściej.

Jeśli znalazłaś coś ciekawego i przydatnego w sieci, jeżeli może sama napisałaś coś co może zainteresować innych – czekam na Wasze linki w komentarzach. Im ich więcej tym lepiej.

*Wszystkie umieszczone powyżej logotypy pobrane są z polecanych stron