SHARE WEEK 2014

Po raz kolejny Andrzej z Jest Kultura ogłosił Share Week – inicjatywę mającą na celu upowszechnianie informacji o blogach, które darzymy szczególnym uznaniem. W tym roku i ja zdecydowałam się na podzielenie się z Wam swoimi perełkami. Wykluczyłam z zestawienia blogi parentingowe – bo znam wiele ciekawych i trudno byłoby mi sie zdecydować.

Moja złota szóstka Share Week

Catherine the Owner

Catherine the Owner

Śledzę już ten blog od dłuższego czasu. Zadziwiają i motywują mnie treści o własnych biznesach. Zawsze znajdę tam ciekawe informacje i przede wszystkim wiedzę. Kasia o rzeczach trudnych pisze łatwo i ciekawie. Może właśnie, dlatego zaglądam do niej tak często.

My Pink Plum

My Pink Plum 

Poznałam całkiem niedawno. Pokochałam za nieszablonowe DIY, ciekawy design bloga, który sprawia, że nie tylko miło się go czyta, ale również milo się na niego patrzy. To głównie jej zasługa, że zaczęłam tworzyć wiele rzeczy samodzielnie.

Black Dress

Black Dress

Monikę poznałam na Blogowigili. Już wtedy byłam zachwycona jej blogiem, po spotkaniu zauroczyła mnie jeszcze bardziej.  Z przyjemnością czytam jej teksty oraz oglądam zdjęcia.

Life Menagerka

Life Menagerka

Ten blog śledzę już od dobrych kilku miesięcy i nadal mnie zachwyca. Poświęcony głównie tematyce zdrowego stylu życia, dobrego samopoczucia i rozwoju.

Design Your Life

Design Your Life 

Ten blog pojawił się już w wielu zestawieniach Share week, ale i ja nie mogłam się powstrzymać. Jest to połączenie bloga z filmikami na Youtube. Alina – jest niesamowita. Dzieli się cennymi wskazówkami i inspiracjami. Podziwiam ją i jestem pod wrażeniem jej bloga.

Twoje źródło urody

twoje źródlo urody

W sumie jedyny blog (vlog) kosmetyczny który śledzę w sieci. Wszystko za sprawą autora – Michała, który na kosmetyczkę mi nigdy nie wyglądał, był dla mnie dużym zaskoczeniem – prawie tak dużym jak ciekawa treść na jego stronie i kanale youtube.

Srebrna siódemka Share week 2014

Blog na które zagląam bardzo chętnie i dość często. Również warte polecenia wśród tysięcy innych nie-parentingowców.

www.justanotherlifestyle.pl

www.paulinakwiatkowska.pl

www.jeszczejedenblog.pl

www.flow-coach.blogspot.com

www.happyholic.pl

www.onelittlesmile.pl

www.stayfly.pl

www.bookznami.pl

Z chęcią zapoznam się z linkami do waszych ulubionych miejsc w sieci, wśród blogosfery, którymi się ze mną podzielicie w komentarzach. Mam nadzieję, że podeślecie mi coś nowego i wartego uwagi.

 • Uf, odpoczywam od parentingów! A nie, jednak nie. Parentingów nigdy za wiele.

  One Little Smile – uwielbiam!

  • Ja też kocham parentingi, ale nie można żyć tylko dziećmi 🙂 Czasami wolę na chwilę odetchnąć i nabrać dystansu – te blogi są do tego idealne.

 • Paulina Kwiatkowska

  Kocham <3

 • Wiola, bardzo Ci dziękuję za to wyróżnienie, to bardzo miłe uczucie znaleźć się w share weeku w takim towarzystwie 🙂 większość tych blogów znam i bardzo lubię, ale widzę też coś nowego do odkrycia 🙂

  • Agnieszka, przyjemność po mojej stronie!

 • Dziękuję <3

 • Daria Krzemińska

  Paulinę też czytamy! :)))

 • Magdalena Maria

  Dziękuję! 🙂 Jest mi bardzo miło i ciepło na serduchu! 🙂

 • wielu blogów nie znam. Jeszcze!

 • Dziękuję! 🙂

 • Odwiedzam i czytam około 5 blogów z Twojej listy. Reszty nie znam, ale chętnie się zapoznam 🙂

  P.S. Brak polskich znaków w przeglądarce Opera.

 • Dziękuję za uwzględnienie! To, że jednak udaje mi się pisać prosto to dla mnie największy komplement! 🙂