PRZEBRANIE NA HALLOWEEN – KONKURS!!!

Już za tydzień Halloween, tradycja która przywędrowała do nas z daleka jednak szybko się zadomowiła w polskiej kulturze. U nas 1 listopad kojarzy się z dniem wspomnień i zadumy, nie należy on do radosnych świąt. Nic więc dziwnego, że wspaniałe przyjęcia z wielkimi wykrojonymi dyniami oraz zabawa w psikus albo cukierek przypadła nam do gustu.

Halloween to „szczególne święto” dla naszych dzieci. Każdy maluch lubi się przebierać. Chłopcy w piratów, żołnierzy, superbohaterów czy rogate demony. Dziewczynki wolą stroje księżniczek, czarownic i wróżek. Oczywiście wśród przebierańców nie może zabraknąć duchów, kościotrupów i zombie. W dzisiejszych czasach mamy tak przeogromne możliwości dopasowania maluchom kostiumów, że dzieci mogą zmienić się zupełnie nie do poznania.

Zwyczaje haloweenowe powoli wkraczają do przedszkoli i szkół, gdzie wręcz wszyscy muszą odpowiednio się przebrać. Rodzice posiadający więcej czasu i nieco umiejętności przygotowują piękne stroje samodzielnie. Spod ich igły wychodzą najoryginalniejsze przebrania. Jednak również w sklepach możemy znaleźć bardzo ciekawe stroje, wybór jest ogromny. Szczególnie dobre oferty na atrakcyjne przebrania mają sklepy internetowe, a kupony rabatowe obniżające wartość zakupów dodatkowo uatrakcyjniają ich ofertę.

autumn-2862_1280

źródło zdjęcia: http://pixabay.com/

PRZEBRANIE NA HALLOWEEN – KONKURS

Właśnie dlatego z okazji Halloween mam przyjemność zaprosić Cię na konkurs. Do wygrania specjalnie przygotowane GlossyBox od beGlossy. Organizator konkursu, serwis oferujący ciekawe kupony rabatowe Cuponation.pl przygotował aż 5 nagród, więc jest o co powalczyć!

By wziąć udział w konkursie wystarczy Ci jedno zdjęcie! Zdjęcie Twojej pociechy w przebraniu, może być z zeszłego roku, a może przygotujesz jakieś specjalnie na ten konkurs? Zastanów się, bo na prawdę warto wziąć udział. Cóż może być przyjemniejszego dla kobiety niż porcja darmowych kosmetyków?

Jesteś gotowa? Kliknięcie w poniższy baner przeniesie Cie wprost do aplikacji konkursowej, a mi nie zostaje nic innego jak życzyć Ci powodzenia!

(adres http://www.cuponation.pl/konkurs-halloween)

Banner Cuponation

Wpis powstał we współpracy z serwisem Cuponation.pl