WYGRAJ PIELUSZKI DADA!

O pieluszkach mówi się dużo, szczególnie w dwóch pierwszych latach życia naszych dzieci. To one pochłaniają sporą część budżetu na dziecko. My zdecydowaliśmy się wybrać jedną z najtańszych alternatyw. Przez większość czasu używaliśmy biedronkowych pieluch Dada. U nas sprawdzały się znakomicie, choć wiem, że nie dla każdego maluszka są odpowiednie.

Wielu z moich czytelników również używa tych samych pieluch, dlatego chciałam Was poinformować o konkursie, organizowanym na dwudziestolecie miesięcznika „Mamo, to ja”.

dada mamo to ja 1

W ramach najnowszego, kwietniowego numeru zorganizowano urodzinową loterię. Jednymi z nagród jest 5000zł oraz 10 kwartalnych zapasów pieluszek. Zwycięzcy na pewno podreperują sobie budżet. Zasady loterii są również bajecznie łatwe, więc warto wziąć w niej udział. Ja wzięłam mimo, iż Nadia z pieluszek wyrosła, dlaczego? Szczegóły zdradzę Wam niebawem.

Sam magazyn jak zawsze zawiera masę ciekawych artykułów i zawiera prawie 150 stron. Idealnie sprawdzi się jako lektura przy porannej kawie. Dodatkowo można wybrać wersję tańszą magazynu lub dodatkowo zapewnić rozrywkę maluchom ciekawą bajką dołączaną do miesięcznika.

Ja uciekam do mojego chorowitka, a Was zapraszam do lektury!