2014

Przed nami ostatnie godziny roku 2014. To był dla mnie przełomowy czas, niestety nie należał do najlepszych. Spotkało mnie w nim więcej smutku i cierpienia niż w przeciągu ostatnich kilku lat. Utrata dziecka, śmierć babci to dwa najgorsze momenty w moim życiu – oba wydarzyły się w tym samym miesiącu. To właśnie one zdeterminowały cały rok w moich przemyśleniach.

Potrzebowałam sporo czasu żeby się z tym oswoić, można zresztą zauważyć również zmianę w blogu. Zmianę, którą zauważyło wielu czytelników. Dorosłam, umocniłam się i zaczęłam lepiej pisać. Każdy tekst to kilka godzin pracy, lepsze zdjęcia, lepszy content i oprawa. W końcu odrobinę mniej błędów – choć nadal jeszcze się zdarzają.

Wierzę jednak, że kolejne miesiące przyniosą poprawę, a rok 2015 śmiało nazwę lepszym niż obecny.

Mam dużo planów i jeszcze więcej marzeń. Chciałabym, by blog nadal się tak pięknie rozwijał jak teraz. Czytelników ciągle przybywa, za co chciałabym każdemu z osobna podziękować.

Nadal będę się starać wstawiać jak najwięcej linków do innych blogów, bo powiem Ci, że są takie piękne i wartościowe miejsca w sieci, że czasem nie chce się wracać do rzeczywistości.

Dzisiaj również odeślę Cię do blogów, na których spędziłam w tym roku najwięcej czasu:

  1. Birginsen – blog mojej ukochanej siostry. Choć namawiałam ją z całego serca, by zaczęła pisać, nie wierzyłam do końca, że to zrobi. Podziwiam ją, ja jeszcze 10 lat temu nie miałabym takiego zapału i chęci. W ciągu najbliższych lat będzie jedną z najlepszych blogerek w swojej dziedzinie, uwierzcie mi na słowo.
  2. Cukromania – Karolina, to jedna z moich internetowych powierniczek. Pisze bloga o codziennej walce z chorobą synka – cukrzycą. Jednak nie znajdziecie u niej biadolenia. Za to przepisy, ciekawe anegdotki i masę pożytecznej wiedzy.
  3. Mamy Gadżety – fantastyczne miejsce dla rodziców. To właśnie tam znajduje inspiracje na prezenty dla córki. Masa pięknych i ciekawych rzeczy dla dzieci w każdym wieku. Blog Marysi jest dla mnie wizualnym wzorem – chciałabym by mój blog wyglądał równie dobrze.
  4. Niebałaganka – jak się okazało blogerka z Łodzi, mieszka tak blisko, ale nie miałam okazji jeszcze jej poznać. Pokazuje jak można zadbać o dom by mieszkało się dużo lepiej i dwa razy szybciej.
  5. Mama Trójki – kobieta z poczuciem humoru, które uwielbiam i której męża lubi mój mąż, a córka lubi córki 😉
  6. Ania maluje, Jest rudo, My Pink Plum – to kolejne must read na mojej liście. Ciekawe posty, piękne zdjęcia. Nie da się ich nie lubić.
  7. Matka jest tylko jedna, Oczekując, Szczesliva, Hafija – każdą z tych blogerek cenię, za co innego. Asię za prawdziwe i uderzające w sedno spostrzeżenia. Marię za poczucie humoru i odkrywanie nowych miejsc. Magdę za to, że pozytywnie i optymistycznie nastraja mnie do życia. Agata za jej zamiłowanie do rodzicielstwa i macierzyństwa.
  8. Żyj, kochaj, twórz, One little smile, Lucy Es – lubię za cenne wskazówki, piękne zdjęcia i grafiki.

Wymieniać mogłabym długo. Jest więcej miejsc w sieci, które darze sympatią. Do których często wracam. Mam nadzieję, że i Ty znalazłaś takie miejsce tutaj.

Życzę Ci oraz sobie lepszego Nowego Roku 2015. Niech spełnią się marzenia a plany zostaną zrealizowane w 200%.

* źródło obrazka – http://pixabay.com/