POZNAŃMY SIĘ 3.0 JEDNO Z NAJBARDZIEJ UDANYCH SPOTKAŃ BLOGERSKICH BEZ DZIECI

Ciężko mi uwierzyć, że minęły już aż trzy tygodnie od naszego spotkania w Poznaniu. Ciągłe choroby u nas, moje chroniczne zmęczenie i senność powodują, że nie liczę czasu w ten sam sposób, co przed ciążą. Nie wiadomo, kiedy ucieka dzień za dniem.

3.0plakat2-717x1024

IS_IS_DSC_6378

Jednak nie o tym miało być, tylko o Poznaniu. Spotkanie Poznańmy się 3.0 to jedno z najbardziej udanych spotkań, na którym miałam przyjemność być. Wspaniała atmosfera i jeden z piękniejszych lokali. Muszę przyznać, że bardzo żałuję, że w naszej Łodzi nie ma takiej klubokawiarni, pewnie bywalibyśmy tam bardzo często. Poznańskie Family Cafe zauroczyło mnie do reszty, piękny wystrój, przemiła obsługa i jeszcze raz piękne wnętrza.

Osobiście do Poznania przybyłam o kilka godzin za wcześnie, korzystając z gościny u kochanej Izy z Nianio, która uraczyła mnie pachnącą pościelą i pyszną kawą. Za co jeszcze raz jej dziękuje. To ona odebrała mnie z dworca a później odwiozła na miejsce. A mówią, że te blogerki parentingowe to tylko z jadem i zaostrzonymi kłami – ja przekonuję się po raz kolejny, że jest zupełnie inaczej.

IS_IS_DSC_6430 IS_IS_DSC_6488 IS_IS_DSC_6418 IS_IS_DSC_6616

Samo spotkanie obfitowało w masę atrakcji. Pogadanka o współpracach z blogerami oczami firm, kilka cennych uwag zaserwowała nam Ania Matuszczak przedstawicielka koszulove.com. Ja osobiście najbardziej skorzystałam z warsztatów z obróbki zdjęć, jako że jestem samoukiem – każda z przekazywanych przez Anię wiadomości była na wagę złota. Zresztą sama Ania Grochal z bloga Skrzydlate Rogate podbiła moje serducho. Kolejna fantastyczna babka, z sercem na dłoni, uśmiechem przyklejonym do twarzy i masą pozytywnej energii. Polubiłam ją od pierwszego zamienionego słowa.

IS_IS_DSC_6658

Organizatorki prócz naszego merytorycznego głodu zaspokoiły również nasze żołądki i ośrodek zarządzania relaksem, plotkami i oczywiście masą przeróżnych upominków. Marta z Tomi Tobi i Beata z Tam Jedziemy, stanęły na głowie, ale dopięły wszystko idealnie.  Choć to moje pierwsze spotkanie w Poznaniu, mam ogromną nadzieję, że nie ostatnie.

IS_IS_DSC_6380

Podziękowania należą się również partnerom i sponsorom spotkania:

partnerzy-3-717x1024

ARTbambino, ALFAmedica, artlun, Fandoo, Lupio, memoBOOK, Blush & Malina, bezalkoholowe.com,Czuczu, EkoKINGA, JOKO Cosmetics, OsmozaCare, Pampers, domkowa4, edukatorek, KUKBUK,Pracownia Artystyczna „Pani Niteczka”, Pracownia „Pod Aniołami”, Sklejaki, TuTuru, LennyLamb,Mama Mniej Zapracowana, CocoCalin, twopeople.pl, Lovely, JUPI PARK, Mama Po Godzinach, Pat & Rub, batkibyola.pl, Aktywny Smyk, Topgal Polska, Makalulu, MaBiBi, Odptaszkowane, pannaKlara.pl,PRINTU, Wydawnictwo OVO, Wydawnictwo Zakamarki, Zula MolWilla Esy Floresy oraz Warsztat Kadru.

Za piękne zdjęcia dziękuję Patrycji Wegner-Keiling z Wegner-Keiling Photography