KĄCIK DLA NIEMOWLAKA WE WSPÓLNYM POKOJU

W naszym domu miały nastąpić wielkie mieszkaniowe zmiany, niestety z pewnych praktycznych względów nie udały się. Przez najbliższy rok nie damy rady się przeprowadzić. Będziemy mieszkać w czwórkę mając do dyspozycji jeden pokój, kuchnię i łazienkę. Nie jest to najłatwiejsze zadanie. Większość rzeczy wydaje się być w domu niezbędna, Nadii zabawek ciągle przybywa a teraz jeszcze gdzieś przecież musi spać maluszek.

 

Znaleźliśmy po przemeblowaniu idealne miejsce na łóżeczko. Chcieliśmy jednak, żeby i nowy członek rodziny miał przez najbliższy czas kącik typowo dla siebie. Dziecięcy, piękny i kolorowy. Do tego musiał być funkcjonalny i praktyczny, by wszystko, co potrzebne było na wyciągnięcie ręki.

 

Z dużą pomocą w nadaniu tej małej przestrzeni charakteru przyszła nam naklejka ścienna od Dekornik.pl. Nadała zwyklej ścianie dziecięcy klimat i nawet wybredna Nadia jest zachwycona sową i listkami. Wpasowała się idealnie w nasz wspólny pokój i każdy gość o nią pyta. Wygląda po prostu świetnie!

 

kącik niemowlaka 1 kącik niemowlaka 3 kącik niemowlaka 4 kącik niemowlaka 5 kącik niemowlaka 6

 

Powiem szczerze, że miałam obawy dotyczące jej naklejenia. Bałam się, że nie będę potrafiła odwzorować wytyczonego gotowego drzewka. Jednak w sumie za wiele elementów nie musiałam sama doklejać. Naklejka przygotowana jest w formie folii z klejem wystarczy przyłożyć ją do ściany docisnąć ściereczką poszczególne elementy, a wzór (cały wzór) praktycznie nakleja się sam. Takie rozwiązanie jest dużo prostsze, a dekoracja powstaje na ścianie w 15 minut. Raz przyklejona nie da się tak łatwo oderwać – serio, Nadia próbowała.

 

Na stronie Dekornik.pl do wyboru jest bardzo dużo wzorów i powiem szczerze, że strasznie ciężko wybrać ten najładniejszy. Myślę, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Mi osobiście wpadły jeszcze w oko miarki wzrostu oraz bordery, które mają za zadanie ochronę ściany przez zarysowaniami.

 

Samą firmę z przyjemnością polecam dalej i bliskim i dalszym znajomym. Zamówienie zostało szybko dostarczone, a produkty są bardzo dobrej jakości. Jestem przekonana, że gdy uda się nam już przeprowadzić skorzystamy z naklejek w pokojach dziecięcych.

 

kącik niemowlaka 16 kącik niemowlaka 13 kącik niemowlaka 12 kącik niemowlaka 7 kącik niemowlaka 18-horz

Naklejka „W dziupli”  Dekornik.pl

Pościel i ochraniacze – Sangotrade.pl

Szumiący miś  Whisbear

SuperZabawka MrB Lullalove

Kosz na pieluszki – Korbell

Post powstał w wyniku współpracy z powyższymi firmami.