BLOGOWY ORGANIZER – PLANER MIESIĘCZNY – CZ.1

Nie wiem jak jest u Was, ale mi nie wystarczają normalne kalendarze. Wiecznie jest w nich za mało miejsca na wszystkie zapiski. Prowadzę ich w roku kilka, bo na samego bloga musiałabym mieć dwa. Z tego właśnie powodu od dłuższego czasu, nosiłam się z zamiarem zrobienia własnego blogowego kalendarza, ot taki „Blogowy organizer”, w którym wszystko będzie akurat tam gdzie tego potrzebuje.

blogowy organizer 2

Postanowiłam, że skoro zabieram się za pracę i wyżyję się graficznie – to może skorzystać na tym więcej osób. Tak powstała pierwsza zajawka postów z serii „bo blogowanie to styl życia”, w którym znajdziecie czasem przydatne porady, czasem relacje z blogerskich spotkań albo kolejne części blogowego organizera. Możecie być pewni, że stron będzie jeszcze sporo. Oczywiście o ile będą chętni, by z niego korzystać.

Dzisiaj mam dla Was pierwsze dwie strony, które możecie drukować i wypełniać prawie do woli 😉

blogowy kalendarz miesięczny

Pierwsza z nich to zwykły kalendarz miesięczny, który można trzymać na biurku lub przypiąć do korowej tablicy. Można na nim zaplanować posty z wyprzedzeniem lub wpisywać na bieżąco. Do zwykłej strony kalendarza dodałam dwie rubryki – „ważne” i „do zrobienia”. Wpisuje tam rzeczy, których za Chiny nie mogę zapomnieć.

miesiac

 

 Kliknij aby pobrać – plik pdf

Mi pozwala na porządek w blogowych postach.

blogowy organizer 3 blogowy organizer 5

blogowy planer miesięczny

Strona druga jest nieco bardziej rozbudowana – jednak też odnosi się do całego miesiąca. Znalazło się tam miejsce na takie rubryki, jak tytuły postów, zdjęcia i projekty, które chcemy zrobić. Z technicznych rzeczy mamy również statystyki i słowa kluczowe na które chcemy się wypozycjonować.

Plan miesięczny

 Kliknij aby pobrać – plik pdf

Blogowy organizer – to mój własny projekt. Mam więc nadzieję, że uszanujecie moje prawa autorskie. Proszę o udostępnienie postu dalej – mam nadzieję, że dotrze do wielu zainteresowanych tematem osób.

blogowy organizer planer

Dajcie znać czy chcecie kolejne strony i czy taki „Blogowy Organizer” Wam się przyda. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki i sugestie – bo zawsze wszystko można ulepszyć.