MUUDA TO NIE TYLKO ORGANIZER BIUROWY – WYNIKI

W jednym z ostatnich postów mogłaś przeczytać o tym, jakie są 4 najprostsze kroki do uporządkowania przestrzeni na biurku. Mi z pomocą przyszedł przybornik MUUDA, który w ciekawy sposób zorganizował wszystkie niezbędne rzeczy w jednym miejscu. Jednak moja przygoda z tą marką jeszcze się nie skończyła.

Wraz z siostrą jesteśmy fanatyczkami kosmetyków. Produkty do makijażu, cienie, tusze do rzęs, konturówki, błyszczyki, lakiery zajmują nam całe szafki i szuflady. Jednak najgorszy problem mamy z akcesoriami do pielęgnacji paznokci. Często są to małe fioleczki, folie do naklejania, ozdoby, wzorniki – które strasznie szybko się gubią. Najczęściej nie można ich znaleźć, gdy są potrzebne – ale ponoć tak jest wszędzie.

muuda organizer biurko 8

DOMOWY MINI SALON KOSMETYCZNY

Tutaj również do zorganizowania naszego mini salonu kosmetycznego wykorzystałyśmy przybornik na biurko. Efekt przeszedł nasze oczekiwania.

Wszystkie malutkie pierdoły, nagle znalazły dla siebie odpowiednie miejsce. Salon, można powiedzieć, wygląda odrobinę bardziej profesjonalnie a my same nie mamy problemu ze znalezieniem ulubionego brokatu czy kuleczek kawioru. Umieściłyśmy na nim również najpotrzebniejsze rzeczy. Zmywacz, pędzle do zdobień czy też bazę i odżywkę do paznokci. Wszystko w jednym miejscu. Jest to dla nas szczególnie istotne, gdyż te produkty często są przenoszone z miejsca na miejsce.

muuda organizer biurko 5 muuda organizer biurko 2

muuda organizer biurko 4

muuda organizer biurko 3 muuda organizer biurko 6

To oczywiście nie ostatnia z możliwości wykorzystania przyborników MUUDA, idealnie sprawdzą się również dla naszych pociech. Te wszystkie kredki, naklejki, ołówki i gumki znajdą w nim prawdziwy dom. Tak ciekawe miejsce niejako również zmusi dzieciaki do samodzielnych porządków i utrzymania czystości. Całkiem dobrze sprawdza się również jako pojemnik na gumeczkowe bransoletki i koraliki do produkcji biżuterii. Ich wykorzystanie zależy tylko od naszych potrzeb i kreatywności.

muuda organizer biurko 1

Estetyczność wykonania to miła dla oka zaleta. Nie będę ukrywać, że i mojej Nadii się przybornik spodobał. Aż tak bardzo, że niestety kilkakrotnie spadł nam z biurka. Wszystko się wysypało – w przyborniku jednak żadnych ubytków nie ma. Ja miałam z tego jednak dodatkowy zysk – córa z chęcią wszystko wyzbierała i pochowała na swoje miejsce, gdy ja z radością miałam czas na przeczytanie kilkunastu stron powieści.

Wyniki konkursu

Jednak przejdźmy do tematu, który interesuje Cię najbardziej. Do wyników konkursu, na który czeka ponad 150 osób. Wszystkim dziękuje za udział. Jednak mogę wybrać tylko jedną osobę. Dzisiaj szczęśliwcem jest Anna Kurowska. Proszę o przesłanie wiadomości z adresem na adres e-mail lub w wiadomości na facebooku w ciągu 7 dni.

Pozostałych zapraszam na stronę www.MUUDA.pl, gdzie można obejrzeć inne ciekawe produkty tej marki. Znajdziecie tam kilka naprawdę oryginalnych prezentów pod choinkę, które ucieszą zarówno dzieci jak i dorosłych.

muuda_logo300

 Wpis powstał we współpracy z marką MUUDA