POPRAW JAKOŚĆ SWOJEGO SNU! + KONKURS!

Dobry sen to podstawa prawidłowego funkcjonowania przez cały dzień. Szczególnie ma to odniesienie do nas rodziców, bo to właśnie my musimy mieć oczy dookoła głowy. Dziecka nie interesuje fakt, że budziło się w nocy 55 razy i do tego marudziło pół dnia, a nas boli głowa, mamy oczy na zapałkach i najchętniej usnęlibyśmy na stojąco. Niestety…

Kto mnie zna lub czyta bloga zapewne wie, że mam duże problemy z kręgosłupem. Ciągły ból dolnej partii pleców oraz lewej nogi to nieodłączny element każdego dnia, już od ponad pół roku. Odwiedziłam masę fizjoterapeutów, przeszłam miesięczne masaże i zabiegi. Nic nie pomagało. Wybrałam się prywatnie do kilku masażystów leczniczych. Efekt również był znikomy. Jednak jeden z nich dał mi kilka cennych wskazówek, które poprawiły jakość mojego życia. Wśród nich znalazła się najcenniejsza porada – popraw jakość swojego snu, zainwestuj we właściwą poduszkę.

poduszka medyczna 1 poduszka medyczna 3

Tutaj z dużą pomocą przyszła mi firma Dr. Sapporo, która przekazała mi dwie ortopedyczne poduszki. Po miesiącu używania z chęcią podzielę się z Tobą, tym, co faktycznie jest ważne – sposobem na dobry i przede wszystkim zdrowy sen.

Screen Shot 12-01-14 at 11.31 AM

Poduszek Dr. Sapporo nie kupisz w normalnym sklepie. Nie wystarczy wybrać jakiś produkt z półki, by odczuć różnicę. Każda z nich musi być odpowiednio dobrana do osoby, która będzie na niej spać. Szczególnie istotna jest waga użytkownika oraz pozycja, w której śpi najczęściej. Przedstawiciele firmy Dr. Sapporo z chęcią doradzą, która z nich będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza. Prawidłowe dopasowanie sprawi, że korzystający z niej użytkownik będzie naprawdę zadowolony.

20110325171902

poduszka medyczna 2

Do mnie trafiły poduszki ortopedyczne Bossanova. Jest to wyrób medyczny polskiej produkcji. Bossanova to chyba jedyna z poduszek, na której bez problemowo możemy spać „na brzuchu”. Ta pozycja jest mi zdecydowanie najwygodniejsza.  Dlatego nawet przy bólach pleców nie jestem w stanie z niej zrezygnować. Jednak wystarczy ją odwrócić, by korzystać z niej również podczas spania na boku czy na plecach. To czyni ją dość elastyczną i wyjątkową na naszym rynku.

poduszka medyczna 4-horz

poduszka medyczna 3

Dużą zaletą poduszki jest wysoka jakość jej wykonania. Ciekawą opcją jest wykorzystanie pianki z pamięcią, która z każdą kolejną godziną snu dostosowuję się do kształtu anatomicznego naszego karku. Do samej poduszki dołączona jest poszewka bawełniano – poliestrowa, nasączona wyciągiem z Aloe Vera. Do zestawu możemy również dokupić kolejną poszewkę, która będzie nam służyć, podczas prania.

poduszka medyczna 6-horz

Powiem szczerze, że do samej poduszki podchodziłam bardzo sceptycznie. Nie jestem może niedowiarkiem, ale jakoś nie wierzyłam w jej medyczne działanie. Po miesiącu używania zmieniłam jednak swą opinię. Faktycznie niezależnie od ilości snu czuję się bardziej wyspana, a ból pleców jest mniej dokuczliwy. Zmniejszyła mi się również alergia, którą musiał powodować kurz ze zwykłej poduszki z pierza.  Musze również przyznać, że prawie całkowicie wyeliminowałam bóle głowy, które przynajmniej raz w tygodniu mnie nawiedzały. Ja osobiście jestem strasznie zadowolona, zresztą mój mąż również.poduszka medyczna 5

Poduszki w znaczny sposób poprawiły jakość naszego snu, przyczyniając się do poprawy naszego życia, na co dzień.

Screen Shot 12-01-14 at 11.35 AM

Mam dla Ciebie jeszcze jedną ciekawą rzecz. Jeśli Twój partner chrapie, a Ty przez to cierpisz – warto również zajrzeć na stronę Dr. Sapporo. Wśród licznych produktów ma on w swoim asortymencie poduszkę ortopedyczną wspomagająca leczenie chrapania PIANO. Myślę, że może być ona wybawieniem dla niejednej z moich czytelniczek 😉

Konkurs

Mam dla Ciebie również niespodziankę, wraz z firmą Dr. Sapporo chcielibyśmy poprawić również jakość Twojego snu. Właśnie dlatego przygotowaliśmy konkurs, w którym jedna z osób będzie mogła wygrać poduszkę dostosowaną do swoich potrzeb. Nieważne czy męczą Cię bóle karku, pleców lub głowy, a może Twój mąż, co noc dręczy Cię uporczywym chrapaniem – Dr. Sapporo rozwiąże twe problemy!
BANER KONKURS DR SAPPORO

Zasady udziału w konkursie:

1. Mam nadzieję, że podoba Ci się asortyment Dr. Sapporo tak bardzo jak mi:

2. Udostępnij plakat konkursowy na facebooku oraz zaproś znajomych do konkursu.

3. Odpowiedz na pytanie, który produkt ze strony Dr. Sapporo poprawiłby jakość Twojego życia lub/i snu? Odpowiedź wraz z adresem mailowym zostaw w komentarzu.

4. Zabawa trwa do 14 grudnia do godziny 23:59

5. Do jednej z osób trafi dopasowana poduszka. Ze zwycięzcą będę kontaktować się mailowo – pod adresem zostawionym w komentarzu.

Popraw jakość swojego snu! Życzę Ci powodzenia w konkursie!

WYNIKI!!!

Poduszka znalazła nowego właściciela którym jest … Tomasz Distaff Gratulujemy!

Wpis powstał we współpacy z firmą Dr. Sapporo