REMINGTON BIG STYLE – JAK ZWIĘKSZYĆ OBJĘTOŚĆ WŁOSÓW?

Moje włosy od zawsze zupełnie się ze mną nie dogadywały, same ze sobą również. Skutki tej niezgranej znajomości były widoczne od zawsze. Ja sobie i one sobie. Nie było szans, by po myciu zostawić włosy, no chyba, że w przypadku, gdy nie muszę wyściubiać nosa za drzwi mieszkania – ale takie sytuacje raczej się nie zdarzają. Z tego względu od dawien, dawna koniecznością jest modelowanie – szczotka i suszarka są mi bliskie niczym siostry, no dobra niczym dalsze kuzynki. Wiem, że gdy chcę wyglądać jak człowiek muszę się do nich ładnie uśmiechać i do rąk własnych, by przy suszeniu nie opadały… Ale to już inna kwestia.

REMINGTON WAŁKI DO WŁOSÓW BIG STYLE

remington big style 1

remington big style 2

Ponad miesiąc temu trafiła do mnie suszarko – lokówka wraz z wałkami Remington Big Style. Jest to zestaw, który przyda się w każdej sytuacji. Znajdziemy w nim aż 15 wałków ze specjalną końcówką ze szpikulcem. Nakładkę do suszenia włosów oraz szczotkę, która pozwala na precyzyjne zakończenie fryzury. Całość zapakowana jest w przyjemną dla oka kosmetyczkę.

remington big style 3 remington big style 5

Wałki podzielone są na 3 wielkości przez małe, średnie oraz duże. Po pięć z każdej wielkości. Są to tak zwane wałki rzepowe – po nawinięciu trzymają się same. Można je zawijać zarówno na mokre jak i suche włosy. Pozwalają uzyskać efekt tzw. miękkich loków, które dodają objętości włosom. Specjalnie do nich dołączono w zestawie nasadkę ze szpikulcem. Mocuje się je za pomocą systemu zatrzaskowego, który nie przysporzy problemów nawet takiej blondynce jak ja. Dzięki niej łatwiej nawinąć włosy oraz dobrze je wysuszyć. Moja mama po zobaczeniu tego cuda techniki, z rozgoryczeniem wspomina ciężkie czasy niewygodnego spania na tradycyjnych wałkach. Czego to się nie robiłoby być „piękną”? Przydaje się również szpikulec – dużo prościej można oddzielić właściwe pasmo, nie potrzebujemy do tego żadnego dodatkowego grzebienia.

remington big style 10 remington big style 6

Wałki oraz suszarko – lokówkę z powodzeniem testowałam na swoich włosach. Jednak na potrzeby tej recenzji do testów zaprosiłam moją siostrę. Chciałam sprawdzić czy Remington Big Style sprosta również jej włosom. Jej ciężkie i długie włosy są nie lada wyzwaniem dla każdego fryzjera. Nie będę ukrywać, że dużo łatwiej robiło się również zdjęcia.

JAK ZWIĘKSZYĆ OBJĘTOŚĆ WŁOSÓW?

remington big style 16 remington big style 14 remington big style 13

Zarówno ja, jak i Andzia (www.birginsen.blogspot.com) nie przepadamy za burzą loków. Wolimy lekko podniesione u nasady włosy, które wyglądają naturalnie. Dlatego też głównie na tym skupiłyśmy się przy czesaniu. Remington Big Style szczyci się szczególnie faktem iż dodaje włosom objętości. Chciałam sprawdzić czy na tak długich i ciężkich włosach jest to możliwe bez zbędnego tapirowania (niszczącego strasznie włosy)

Większość pasm zakręciłyśmy na grube wałki, reszta została sczesana i lekko wyprostowana szczotką. Trzeba mi przyznać, że nie jestem fryzjerem, więc nie oczekujcie fryza z najnowszego salonu, ale chyba właśnie o to chodzi. Urządzenie jest bowiem przeznaczone do użytku domowego, tak by każda kobieta bez problemu sobie z nim poradziła.

Efekt końcowy, uzyskany tak naprawdę po niecałych 20 minutach możecie oglądać na zdjęciach poniżej.

remington big style 20 remington big style 19 remington big style 12-horzremington big style 21

Prawdziwy push up widać po włożeniu palców we włosy. Trzeba przyznać, że Remington Big Style, faktycznie sprawdza się przy naturalnym zwiększaniu objętości włosów. Całkiem dobry efekt można uzyskać w kilkanaście minut i to bez zbędnego wysiłku. Zdecydowanie na plus jest fakt, że podczas czesania i układania włosów używamy na raz tylko jednej ręki. Można to robić na przemiennie by nie odczuć dyskomfortu. Ja dotychczas używałam suszarki (jedna ręka) i grubej szczotki (w drugiej)  ze średnim skutkiem, lecz zawsze z niechęcią zasiadałam przed łazienkowym lustrem.

Na plus urządzenia duży wpływ ma również cena w sklepach internetowych, można już go kupić za około 150zł. Za taki pakiet urządzeń w jednym jest ona nie dość, że niewygórowana – to tylko po prostu niska.

Plusy:

  • niska cena
  • kilka urządzeń w jednym – suszarka, lokówka, szczotka stylizująca, wałki na sucho i mokro, szpikulec
  • łatwa obsługa
  • przyjemne tekstylne pudełko na przechowywanie całości
  • efekt dużej objętości włosów
  • szybko suszy i modeluje
  • długi kabel
  • ciekawy design

Minus znalazłam jeden, końcówka szczotki nagrzewa się przy suszeniu. Czesząc się samodzielnie można się delikatnie oparzyć.

Jeśli szukasz sposobu na szybkie zwiększenie objętości włosów przy małym wysiłku – Remington Big Style sprawia się na medal. Ja po wielu licznych testach szczerze polecam. Szczególnie sprawdza się przy małych dzieciach, bo zamierzony efekt można uzyskać już po kilkunastu minutach, a samo urządzenie nie jest bardzo głośne.

914457_627802720666929_1016587758_n

Powyżej jedno z moich selfie 😉 coś co mi samej udało się uzyskać 🙂

remington-logo

Wpis powstał we współpracy z marką Remington