SZCZĘŚCIE UŚMIECHNĘŁO SIĘ DO MNIE W PŁOCKU

Z wózka siłą rzeczy musieliśmy zrezygnować w zeszłym roku. Po pobycie nad morzem nasza używana na plaży spacerówka, jako koń pociągowy wyzionęła ducha. Pogodziliśmy się z tym, Nadia bez problemu pokonywała większe dystanse na piechotę, tylko czasami siedząc na barana u taty. Uznaliśmy, więc, że zakup wózka czy to nowego, czy używanego jest raczej zbędnym wydatkiem.

Jednak podczas spotkania blogerek w Płocku, przechodząc obok wystawionego tam wózka Baby Design spojrzałam na swój już widoczny brzuszek. Pomyślałam pewnie, jak co druga z obecnych tam mam – przydałby się. Na przyszły rok będzie dla nowego członka rodziny jak znalazł. W końcu o ile bez problemu poradzę sobie z jedną rozbieganą Nadią, mogę mieć problem z dwójką maluchów. Wózek to cudny wynalazek. Szczególnie, gdy wychodzisz z roczniakiem, który jeszcze bez przekonania stawia kolejne kroki.

baby design travel spacerówka 5 baby design travel spacerówka 4

Rzadko zdarza mi się mieć szczęście. Serio! Nigdy nie wygrałam nawet trójki w totka (grałam raz na jakiś czas). Jednak w Płocku serdecznie mi się poszczęściło. Wróciłam do domu z dużym pakunkiem i wielkim uśmiechem na twarzy. W końcu wygrać wózek to trzeba mieć fart.

Całą drogę do domu myślałam o tym, że będzie jak znalazł dla naszego drugiego dziecka, że mąż się ucieszy i ogólnie, że no mam fart. Dumna poprosiłam, by mąż wyjął go z samochodu, szczycąc się zdobyczą. Rozpakowaliśmy i cieszyliśmy się jak dzieci.

Nadia szybko zauważyła nowy pojazd w domu. Zdziwiona, usadowiła się w nim na kolejnych kilka godzin. Cały wieczór na zmianę musieliśmy ją wozić w wózku. Na nic słowa i tłumaczenie, że kąpiel, że kolacja, że trzeba spać. Nie chciała z niego nawet na moment wyjść. Dość długo trwały negocjacje dotyczące spania w łóżku. Całe szczęście w końcu uległa. W życiu nie pomyślałam, że moja prawie trzylatka tak ucieszy się z wózka.

baby design travel spacerówka 6

Spacerówka Baby Design Travel

Sam sprzęt jest bardzo solidny, bez problemu przewozi Duśkę ważącą już prawie 20 kilo. Ma pięciopunktowe pasy, które na pewno z radością wykorzystamy w przyszłym roku, bo Nadia radzi sobie dość dobrze bez nich. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż posiada on pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

baby design travel spacerówka 1 baby design travel spacerówka 10 baby design travel spacerówka 3 baby design travel spacerówka 8

baby design travel spacerówka 2

Osobiście po ostatnim spacerze muszę przyznać, że bardzo dobrze się go prowadzi i łatwo się manewruje. Co jest dla mnie dużym ułatwieniem, szczególnie w ciąży. Siatka pod wózkiem jest pojemna a rączki są wyprofilowane do dłoni i bardzo wygodne. Wózek jest lekki, łatwo się składa i jest idealny do przewożenia nawet w samochodach z małym bagażnikiem. Po dwóch tygodniach testów musze przyznać, że jestem z niego bardzo zadowolona. Pełny opis wózna można znaleźć na stronie producenta – Baby Design.

baby design travel spacerówka 11 baby design travel spacerówka 13

Nadia również jest zadowolona, prawie tak mocno jak jej mamusia 😉

baby design travel spacerówka 7

 

Za przekazanie wózka dziękujemy organizatorkom spotkania w Płocku oraz sponsorowi nagrody – firmie Baby Design.

babydesign logo PLAKAT NOWE LOGO