KOLEJKA FISHER-PRICE® , CZY POCIĄG TO ZABAWKA DLA DZIEWCZYNKI?

Jednym z moich niespełnionych marzeń z dzieciństwa było posiadanie kolejki. Pamiętam jak jeździłam do kuzyna, specjalnie po to, by namówić go na wyjęcie torów i wszystkich wagoników. Mogłam je układać godzinami. To były jednak czasy, gdy dziewczynkom kupowało się lalki a chłopcom samochody i kolejki. Uznałam, że moje dziecko niezależnie od płci, będzie miało różne zabawki. Takie, które jej lub jemu przypadną do gustu.

kolejka tomek fisher price 2

Moja Nadusia często ogląda bajki. Ma jednak swoje ulubione. Na jednych się wierci i tak naprawdę robi coś zupełnie innego, od innych nie odciągniesz jej siłą. Wśród nich jest m.in. bajka Tomek i przyjaciele. Mała z zaciekawieniem spogląda na lokomotywy i wagoniki, które mkną po torach. To właśnie ta bajka zmobilizowała mnie do zakupu pierwszej kolejki. Trafiła jej w gusta. Nie będę Was oszukiwać, bawimy się nią razem. Sama z radością układam tory i widzę, że Naduśka to uwielbia.

Kolejka jest zabawką uniwersalną, zabawi się nią zarówno mały chłopczyk jak i dziewczynka. A jak jest u Was, dziewczynki mają tylko „dziewczyńskie” zabawki?

Tomek i Przyjaciele™ Fisher-Price®

Wśród naszych najbliższych planów jest również odwiedzenie kina po raz pierwszy. Tej jesieni, bowiem odbywa się premiera Tomka i przyjaciół na wielkim ekranie. Od 6 września do 26 października w Multikinach ruszają weekendowe poranki z Tomkiem! Już 27 września odbędzie się premiera najnowszego filmu „Opowieść o odwadze”. Nowa przygoda jest pełna zagadek i niewyjaśnionych tajemnic!

Tomek i Przyjaciele_plakat

Oglądaniu bajki mogą towarzyszyć zabawy na podłodze z własną kolejką Fisher-Price® . Na półkach sklepowych już jakiś czas temu pojawiły się lokomotywy, wagony oraz zestawy przedstawiające postacie oraz miejsca znane z bajki. Zabawki są odpowiednie zarówno dla maluszków jak i dla starszych dzieci. Pogrupowane zestawy w zależności od wieku. Mój pierwszy Tomek™  Fisher-Price® to lokomotywki dostosowane do wielkości małych rączek. To pierwszy krok maluszka do wejścia w świat wesołych kolejek. Dla starszych dzieci przeznaczona jest seria Tomek i Przyjaciele Take–n- Play™ Fisher-Price®, czyli różnego rodzaju pojazdy o niewielkich rozmiarach oraz system składanych w walizeczkę torów, które swobodnie można ze sobą łączyć. Starszakom dedykowana jest kolekcja Tomek i Przyjaciele Trackmaster™ Fisher-Price®. To lokomotywki wyposażone w napęd a także gotowe zestawy torów i akcesoriów do budowania torów. Dodatkowo, wszystkie kolejki można ze sobą łączyć, ponieważ ich zderzaki i wagoniki są namagnesowane, dzięki czemu zabawa będzie jeszcze przyjemniejsza.

kolejka tomek fisher price 3

Ja już nie mogę się doczekać, kiedy trafi do nas pierwsza kolejka Fisher-Price® z wbudowanym napędem, ale będziemy się bawić!