DWÓR DROBLIN – IDEALNY HOTEL DLA RODZIN Z DZIEĆMI

DWÓR DROBLIN

Każda matka wie, że wyjazd z dzieckiem może być prawdziwym wyzwaniem. Tylko w sytuacji, gdy wybierze się odpowiednie miejsce może zamienić się w niesamowitą przygodę zarówno dla rodziców jak i ich pociech.

W sercu Lubelszczyzny leży miejsce, w którym z łatwością można zapomnieć o miejskim zgiełku. To wyjątkowe i jedno z najczystszych miejsc na mapie Polski – tam właśnie usytuowany jest czterogwiazdkowy hotel – Dwór Droblin.

logo_m-tile

Dwór rozpoczął swoją długą historię już pod koniec XVI wieku. Przez kilka set lat była to posiadłość szlachecka zachwycająca swym luksusem i architektonicznym smakiem, szczególnie w latach świetności, kiedy pełnił funkcję siedziby rodu Wężyków w XIX wieku. Obecnie odrestaurowany hotel uosabiają takie wartości jak przeplatanie się tradycji i współczesności, nowoczesne rozwiązania i współistnienie z przyrodą.

DWÓR DROBLIN  - ognisko

Jeśli ktoś marzy o chwili odprężenia po długim i ciężkim dniu znajdzie je właśnie tutaj. Wnętrza hotelu emanują ciepłem i nowoczesnym wystrojem. To wymarzone miejsce na urlop z małymi dziećmi, rodzinne wczasy czy weekendowy wyjazd za miasto. Z myślą o najmłodszych gościach właściciele zaopatrzyli dodatkowo pokoje w łóżeczka, pościel  i zabawki. Klimatyzowane, przestronne i stylowe pokoje zapewniają przyjemny i luksusowy wypoczynek również dla rodziców.

hotel dla rodzin

Przepiękne otoczenie Hotelu budzi podziw i zachwyca pomysłami na spędzenie wolnego czasu. Rozległy teren rekreacyjny i bogaty pakiet atrakcji są bardzo ciekawą możliwością wypoczynku szczególnie dla dzieci. To właśnie one mają możliwość uczestniczenia w warsztatach kulinarnych pod okiem prawdziwego szefa kuchni.

hotel warsztaty kulinarne dla dzieci

Dla fanów aktywnego wypoczynku posłużą specjalnie przygotowane boiska, place zabaw i trampolina.

Dwór Droblin - atrakcje

Szczególnie warty uwagi jest kompleks stajenny, który umożliwia lekcje jazdy konnej pod okiem wyszkolonego instruktora. Zajęcia prowadzone są niezależnie od pogody, gdyżDwór Droblin dysponuje krytą ujeżdżalnią.

Dwór Droblin - bryczka

Dzieci mogą brać również udział w doglądaniu i opiece nad zwierzętami. Organizowane są także przejazdy bryczkami, a zimą można wziąć udział w prawdziwym kuligu!

Od spraw przyziemnych przy wędkowaniu oderwą się tatusiowie a Mamy mogą nauczyć się na przykład strzelać z łuku. Dla oczekujących silniejszych emocji i ekscytujących wrażeń, hotel udostępnia wypożyczalnie quadów i specjalnie przygotowany tor. Można również skorzystać z wypożyczalni rowerów lub kijów do nordic walking.

Dwór Droblin - atrakcje

Dwór Droblin to idealne miejsce odpoczynku i relaksu w zmaganiu z nudnym i monotonnym życiem. Hotel będzie swego rodzaju odskocznią od spraw bieżących zarówno dla dzieci jak i rodziców. Na pewno dostarczy niezapomnianych wrażeń na długi czas.

 Zapraszam do zapoznania się z ofertą Dworu Droblin na stronie www.dwordroblin.pl.