TOP PREZENTY DLA MAŁEJ DZIEWCZYNKI

Prezenty dla małej dziewczynki to czasami duży problem. Ciężko wybrać coś co zainteresuje małą Królewnę, która ma już wszystko.

Jednak dziś przedstawię Ci pewniaki, które będą idealne zarówno na gwiazdkę, jak również na wszystkie inne nadchodzące okazje.

TOP PREZENTY DLA MAŁEJ DZIEWCZYNKI

TOP PREZENTY DLA MAŁEJ DZIEWCZYNKI

Najlepsze prezenty dla małej dziewczynki to temat, który już od ponad pięciu lat przewija się na moim blogu. Nic dziwnego, bo co roku sama kilkanaście takich prezentów kupuje. Zarówno dla swojej córeczki jak i dla dziewczynek, które mam w swoim bliskim otoczeniu.

Z pomocą do dzisiejszego postu przyszła mi firma Artyk, która w swoim asortymencie ma zabawki, które spełniają dziewczęce marzenia. Zresztą koniecznie zobacz sama, czy znajdziesz tam coś dla swojej Królewny!

PREZENTY DLA MAŁEJ DZIEWCZYNKI - LALKA

1. PREZENTY DLA MAŁEJ DZIEWCZYNKI – LALKA

Dzieciństwo małej dziewczynki nie byłoby pełne bez lalek. Przychodzi taki moment, kiedy Twoja córeczka najbardziej w świecie pragnie być mamą. To właśnie laleczki i bobasy pozwalają na beztroską zabawę w posiadanie dzieci. Laleczki zależnie od funkcji można karmić, czesać, usypiać a przede wszystkim mocno kochać.

Moja Nadusia od zawsze wolała gry , farby i książki od innych zabawek, jednak teraz po skończeniu pięciu lat, często sięga po lalki. Bawi się z nimi, naśladuje moje zachowanie i stara się być najlepszą mamą na świecie. To właśnie lalka Łakomczuszek (1) wzbudziła w niej matczyny instynkt. Ja natomiast bez krępacji zostałam postawiona przed faktem dokonanym, gdy moja córeczka stwierdziła – „Mamo, własnie zostałaś Babcią”.

Laleczka jest w pełni interaktywna, śpiewa kilka melodii. Reaguje na załączone akcesoria – kurteczkę, loda oraz grzebień. Można ją połaskotać i zabrać na spacer – jest idealną kompanką do wielu zabaw.

Lalkę możesz kupić tutaj  – Mały łakomczuszek z akcesoriami NATALIA

FAJNA LALKA NA PREZENT

interaktywna lalka dla dziewczynki

pomysł na prezent dla małej dziewczynki

co na gwiazdkę dla dziewczynki

Bardzo spodobała się nam również Królewna ze świecącymi włosami. Trzeba przyznać, że ta lalka jest po prostu piękna. Zamontowane w jej włosach światełka sprawiają, że księżniczka wygląda po prostu magicznie. Laleczka powtarza zwroty, które budują pewność siebie w dziewczynkach oraz śpiewa dwie piękne piosenki.

Lalkę możesz kupić tutaj  – Księżniczka ze świecącymi włosami NATALIA

 

gra zręcznościowa igloomania recenzja blog

2. PREZENTY DLA MAŁEJ DZIEWCZYNKI – GRA ZRĘCZNOŚCIOWA

W naszym domu na półkach królują gry. Lubimy wieczorem usiąść całą rodziną i pograć w coś fajnego. Zazwyczaj oczywiście grę wybiera Nadusia. Igloomania to ostatio najczęściej wybierana przez nią pozycja. Układamy igloo na szczycie, którego stoi Eskimos. Gracze zamianiają się w pingwiny, które próbują mu wykraść bryły lodu. Trzeba jednak uważać, bo niefortunny ruch wystarczy, by całe Igloo runęło!

fajna gra zręcznościowa dla dzieci

igloomania gra zręcznościowa na prezent dla dziewczynki

gra zręcznościowa na prezent dla dziewczynki

Gra zręcznościowa Igloomania jest wciągająca i dość szybka. Rozwija zdolności manualne i kordynację ręka – oko. W zabawny sposób uczy cierpliwości i dokładności.

Czas trwania jednej rozgrywki jest dość krótki i szybko mija. Jednak przy zabawie z Igloo można spędzić całe godziny, gdyż każda z kolejnych rozgrywek jest zupełnie inna dzięki temu gra ciągle nas zaskakuje.

 Idealnie wypełnia jesienne wieczory i niedzielne przedpołudnia.

Grę Igloomania możesz kupić tutaj  – IGLOOMANIA gra zręcznościowa

 

interaktywny mikrofon3. PREZENTY DLA MAŁEJ DZIEWCZYNKI – MIKROFON

Czy Twoja córka również marzy by zostać gwiazdą? Organizuje koncerty, wielkie show i występy przed całą rodziną? Jeśli tak, to możesz być pewna, że idealnym prezentem będzie mikrofon! Ten, który zaprezentowałam powyżej ma dodatkowo funkcję podkładu muzycznego oraz nagrywania dźwięku.

Mikrofon Trolle możesz kupić tutaj – Mikrofon TROLLE

 

pierwszy mikroskop dla dzieci

4. PREZENTY DLA MAŁEJ DZIEWCZYNKI – MIKROSKOP

Strasznie byłam ciekawa, czy mikroskop zainteresuje moją córkę. Teraz już wiem, że był to strzał w dziesiątkę. Mała z przyjemnością sprawdza jak w powiększeniu wyglądają owady oraz jej małe skarby. Zabawka ma dwa okulary jeden powiększa pięciokrotnie, drugi dziesięciokrotnie. Tak jak w prawdziwym mikroskopie dziecko musi samodzielnie wyregulować ostrość obrazu. Stolik mikroskopu jest podświetlany. Załączone szkiełka z obrazkami są idealne na początek.

mikroskop dla dzieci

pierwszy mikroskop zabawka dla dzieci

szkiełka do mikroskopu zabawka

Jednak oglądać pod mikroskopem można wszystko co jest małe – włos, makaron, owady i to, co przyjdzie do głowy dziecku.

Mikroskop możesz kupić tutaj – Mój pierwszy mikroskop 

 

klocki Natalia Club

5. PREZENTY DLA MAŁEJ DZIEWCZYNKI – KLOCKI

Moja Nadusia coraz częściej sięga po klocki. Jednak najchętniej po te z małymi elementami. Ulubioną częścią zabawy jest jednak budowanie, krok po kroku zgodnie z instrukcją. Przy zabawie w lotnisko miała naprawdę dużo pracy, bo elementów jest prawie trzysta! Jednak bez problemu poradziła sobie z całością. Satysfakcja gwarantowana, ona była szczęśliwa a ja miałam odrobinę czasu tylko dla siebie. Odpowiednio dobrane do zainteresowań dziecka klocki będą wspaniałym prezentem.

Klocki Natalia Club są typowo skierowane dla dziewczynek. Wśród zestawów prócz lotniska znajdziesz również m.in. piękny zamek, restaurację, salon piękności dla zwierząt czy jacht.

klocki Natalia Club dla dziewczynki na prezent

budowle z klocków lotnisko

Zestaw klocków z lotniskiem Natalia Club możesz kupić tutaj – Samolot KLOCKI Natalia Club 284 el.

Wszystkie klocki dostępne są pod tutaj – Klocki Natalia Club

 

TOP PREZENTY DLA MAŁEJ DZIEWCZYNKI NAJLEPSZE1. Mały łakomczuszek z akcesoriami NATALIA

2. IGLOOMANIA gra zręcznościowa

3. Mikrofon TROLLS

4. Mój pierwszy mikroskop /pojedynczy okular

5. Samolot KLOCKI Natalia Club 284 el.

6. Księżniczka ze świecącymi włosami NATALIA

 

Na stronie Kup Zabawkę – znajdziesz jeszcze więcej propozycji prezentowych dla dziewczynek. Oczywiście jest tam również duży wybór zabawek dla chłopców. Możesz być pewna, że znajdziesz tam coś idealnego dla Twojej pociechy, a Twój portfel na pewno na tym nie ucierpi!

 

Wpis powstał we współpracy z firmą Artyk.